Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Guitar Hero/Rock Band - kontroler

dyskusje na temat gier i pomocy w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Gicha7
-#
Posty: 349
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 12:11
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Guitar Hero/Rock Band - kontroler

Post autor: Gicha7 »

Chciałem sobie pobrać Guitar Hero na PS2. Na PC przeszedłem GH 3 i GH World Tour. Reszta części z tego co wiem jest własnie na PS2. Mój problem leży w tym, że nie mam gitarki do konsoli, a słyszałem, że tylko NIEKTÓRE części chodzą na zwykłym padzie. I tu mam nadzieję, że ktoś z was wie.. które części odpale na PS2 ze zwykłym padem, a do których potrzebuje koniecznie gitarki ? Odpadają już opcje GH3 i World Tour bo jak mówiłem, te mam już za sobą.

I jeszcze jest inna gra, którą się zainteresowałem, czyli Rock Band. Do tego potrzebny jest też kontroler specjalny czy wystarczy pad ?

ODPOWIEDZ