Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

WieLKi Problem

dyskusje na temat gier i pomocy w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

dyziken
-#
Posty: 27
Rejestracja: śr 04 mar, 2009 15:19

WieLKi Problem

Post autor: dyziken »

mojemu koledze nie działała gra God Of War I (oryginał) z Platinum ojciec przeczyscil laser i działa pożyczył mi ta grę ten sam problem płyta bardzo ślimaczo chodzi potem, wyswietla sie komunikat że nie może odczytać płyty czyszczę laser i nic proszę o pomoc

Awatar użytkownika
michael69
-#
Posty: 1811
Rejestracja: czw 15 maja, 2008 08:47
Kontakt:

Post autor: michael69 »

jak dobrze zrozumiałem ojciec kolegi przeczyścił mu laser i gra zaczęła działać, natomiast ty czyścisz i nie działa ta gra?
jeżeli dobrze przeczyściłeś oczko lasera (rozkręcamy obudowę i patyczkiem do uszu z płynem CleanserIpa czyścimy później przedmuchujemy bardzo ostrożnie sprężonym powietrzem), to niestety ale twój laser przestał czytać płyty DVD-9
Ciągle zapominamy, że człowiek nieustannie musi korzystać z pomocy innych ludzi.
Dlatego poniżamy się, wyśmiewając potrzebujących pomocy.

dyziken
-#
Posty: 27
Rejestracja: śr 04 mar, 2009 15:19

Post autor: dyziken »

czy można zamiast CleanserIpa użyć Spirtusu :-D

Awatar użytkownika
michael69
-#
Posty: 1811
Rejestracja: czw 15 maja, 2008 08:47
Kontakt:

Post autor: michael69 »

[center]NIE !!! [/center]

przedostatni post tutaj :arrow: http://www.swiatpsx.pl/viewtopic.php?t=2664
Ciągle zapominamy, że człowiek nieustannie musi korzystać z pomocy innych ludzi.
Dlatego poniżamy się, wyśmiewając potrzebujących pomocy.

ODPOWIEDZ