Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

FIFA 10

dyskusje na temat gier i pomocy w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

TuszU
-#
Posty: 10
Rejestracja: pn 19 lip, 2010 16:54

FIFA 10

Post autor: TuszU »

Mam takie pytania:
1. Czy można jakoś odblokować edycje piłkarzy?
chodzi mi o to, że chcę zmienić umiejętności piłkarzy ale ich ilość jest ograniczona

2. Czy można zmienić piłkarzy składu 'światowej' i 'legendarnej'
w światowej nie ma Messiego, czy C. Ronaldo...

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

1. Mam FIFE10 na PS3 i już dosyć długo gram i nie odblokowałem edytacji piłkarzy. Chyba się nie da.

2. Nie wiem, czy da się ich dodać, ale możesz spróbować w opcji "transfery" (napewno taką masz)
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

TuszU
-#
Posty: 10
Rejestracja: pn 19 lip, 2010 16:54

Post autor: TuszU »

w transfery próbowałem nie da się :(
http://www.fastandfuriousfig.com/?u=949758

89% graczy uważa, że najważniejsza jest grafika.Jeżeli należysz do tych 11%, wlep to do podpisu

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Ha właśnie dostrzegłem możliwość edytacji piłkarzy. Myślałem że nie można. Powinieneś mieć tą opcje, chociaż nie jestem pewien bo w FIFIE09 na PS2 nie można edytować piłkarzy...
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

TuszU
-#
Posty: 10
Rejestracja: pn 19 lip, 2010 16:54

Post autor: TuszU »

edytować można ale liczba jest ograniczona :-(
http://www.fastandfuriousfig.com/?u=949758

89% graczy uważa, że najważniejsza jest grafika.Jeżeli należysz do tych 11%, wlep to do podpisu

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Aaa jeżeli o to chodzi, to ja nie moge edytować narodowości, wieku i umiejętności. Wyglądu chyba też.
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

TuszU
-#
Posty: 10
Rejestracja: pn 19 lip, 2010 16:54

Post autor: TuszU »

umiejętności mogę ale jak mówie liczba piłkarzy jest ograniczona, a narodowość możn jak nie ma reprezentacji tego kraju
http://www.fastandfuriousfig.com/?u=949758

89% graczy uważa, że najważniejsza jest grafika.Jeżeli należysz do tych 11%, wlep to do podpisu

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Dobra, mam smutne wieści

1. Nie da się odblokować

2. Jeżeli nie ma w opcji transferów, to nie zmienisz.
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

marcello4567890
-#
Posty: 1
Rejestracja: śr 04 sie, 2010 20:48

Post autor: marcello4567890 »

czy ktos mi moze pomuc chodzi mi o to ze nie wiem jak mam zmienic narodowos/ toznaczy jak jestem w jakims pokoju i patsze i sukam graczy to widze z jakiego kraju on jest i jego nazwa chcem zmienic bo nie ma polski w rakingu czy ktos moze mi pomuc bardzo prosze o odpowiec pozdrawiam

ODPOWIEDZ