Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

BF2 MC

dyskusje na temat gier i pomocy w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

Dadzik
-#
Posty: 5
Rejestracja: pt 17 cze, 2011 09:51

BF2 MC

Post autor: Dadzik »

Witam, to mój pierwszy post na tym forum, niedługo kupuje ps2 i moje pytanie odnośnie bf2 mc, czy można jeszcze grać w multi a jeśli nie to czy istnieją jakieś gry w które można??

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Oficjalnie w żadną grę na PS2 nie można grać on-line. Jednak program XLink potrafi zdziałać cuda. I o ile znajdziesz gdzieś w necie osoby, które umieją programu owego użyć to stworzycie sieć i pogracie. W przeciwnym wypadku nie licz na to że pograsz przez neta... :/
hasło do moich uploadów: 1234

Dadzik
-#
Posty: 5
Rejestracja: pt 17 cze, 2011 09:51

Post autor: Dadzik »

Czyli jedyne co mi zostaje to single i boty?? Ale przynajmiej jakieś wypełnienie do nadchodzącego PSV

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

W zasadzie to tak. no chyba że znajdziesz jakichś ludzi w necie umówicie się na konkretną godzinę i skonfigurujecie połączenie. :)
hasło do moich uploadów: 1234

Dadzik
-#
Posty: 5
Rejestracja: pt 17 cze, 2011 09:51

Post autor: Dadzik »

Specjalnie nie bedzie mi się chciało szukać a nie miałem ps2 więc masa godzin mnie czeka, a jak PSV wyjdzie to wogóle bedzie wypełnienie gier

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Czemu sądzisz, że jak będzie PSV to będzie "wpełnienie gier"? :D

(wiem że to trochę nie na temat, ale mnie to ciekawi :) )
hasło do moich uploadów: 1234

Dadzik
-#
Posty: 5
Rejestracja: pt 17 cze, 2011 09:51

Post autor: Dadzik »

Na ps2 jest masa gier a po kupnie PSV jak dojdą nowe gry i do tego multiplayer to mi w zupełności starczy, i tak będe miał za mało czasu żeby ograć wszystkie ciekawiące mnie gry na ps2

ODPOWIEDZ