Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Gry Strategiczne na PS2

dyskusje na temat gier i pomocy w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
ZbyNioMir
-#
Posty: 125
Rejestracja: pn 20 wrz, 2010 11:37

Gry Strategiczne na PS2

Post autor: ZbyNioMir »

Szukałem nie znalazłem, jeśli temat był - pochylam głowę do ścięcia (kasujcie)
Generalnie napaliłem się na jakąś strategię - mam chrapkę na dwa tytuły:
1. Age of Empires II: The Age of Kings
2. ALIENS VS PREDATOR EXTINCTION

Nigdzie jednak nie mogę znaleźć działających linków.
Jestem też otwarty na inne tytuły, których niestety na PS2 jest tak mało, ale nie płaczę bo kupując konsolkę byłem świadom, że to blaszak służy do strategii, a nie czarnulka :) - jednak chętnie pograłbym nawet w stare tytuły siedząc na fotelu. Swoją drogą dawno dawno temu zagrywałem się na PSX w Command & Conquer: Red Alert i jakoś sterowanie konsolowe mi nie przeszkadzało. Później na kompie nie jedną strategię przeszedłem i jakoś nie przeszkadza mi to do powrotu na Joypada.
Generalnie panowie jeśli macie gdzieś linki na w/w gry byłbym wdzięczny bo trochę się naszukałem, a i rozwinięcie tematu w sensie polecenia innych strategii na PS2 byłoby, myślę mile widziane.
"Są tacy, którzy umieją tasować karty, ale nie umieją grać."

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

mogę polecić Wormsy :)

z tych dwóch tytułów brał bym AOE2, bo na PC to jest chyba najlepsza strategiczka (majstersztyk), zawsze chciałem sprawdzić jak to będzie wyglądać na PS2, ale mimo że ściągnąłem kilka obrazów, to nic nie działało :/

tak ogólnie nie mam strategicznych gier na konsoli. strzelanki FPS i strategiczki bez myszki to masakra
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
ZbyNioMir
-#
Posty: 125
Rejestracja: pn 20 wrz, 2010 11:37

Post autor: ZbyNioMir »

No, to jeszcze bardziej mnie napaliłeś na "Age of Empires". Niestety, widać PS2 powoli umiera bo o nowe linki coraz trudniej na czarnulkę. Mimo to jeśli by ktoś, gdzieś natrafił to będę wdzięczny.
"Są tacy, którzy umieją tasować karty, ale nie umieją grać."

Awatar użytkownika
ZbyNioMir
-#
Posty: 125
Rejestracja: pn 20 wrz, 2010 11:37

Post autor: ZbyNioMir »

Jak do tej pory nie udało mi się dorwać do tych dwóch tytułów z początku tego wątku, jednak podbijam temat bo o strategiach mało kto pisze, a mnie udało się ostatnimi czasy zagrać na PS2 w dwa tytuły:

Goblin Commander: Unleash the Horde mamy tutaj 5 armii goblinów do wyboru. Poza scenariuszem możemy też pograć na podzielonym ekranie ze znajomym w potyczki. Polecam - świetna i z trochę innym systemem zdobywania surowców.

Army Men: RTS to wręcz typowa strategia czasu rzeczywistego z zielonymi żołnierzykami w rolach głównych :)
"Są tacy, którzy umieją tasować karty, ale nie umieją grać."

ODPOWIEDZ