Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Witam kto gra jeszcze w Pro Evolutin Soccer 2010

dyskusje na temat gier i pomocy w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

Komornik190
-#
Posty: 43
Rejestracja: pn 04 lip, 2011 15:19

Witam kto gra jeszcze w Pro Evolutin Soccer 2010

Post autor: Komornik190 »

chce żeby wszyscy gracze ktorzy graja w tryb master league opisali jaką druzyną grają jakie sukcesy transfery itp.
Ja gram Fc Barceloną mam już 7 sezon mam ciekawą kadre bardzo szeroką bo aż 32 graczy :D
Z Barceloną zdobywam co sezon Mistrzostwo Hiszpanii ,Puchar Hiszpani i Champions League.
Mam dobrych zawodników sprowadzonych w okienku transferowym np Zirom , Gulass,Larsson (mimo swojego wieku 38 lat strzela dla mojej druzyny bramki w ważnych momentach) dwukrotnie był królem strzelców Champions League po 11goli ,Podolski,Lennon,Wiego (kolejny dobry snajper od 2 sezonów strzela mnóstwo bramek),Huber (kapitalny bramkarz),Marcelo.Fil Da Bunii,Giovinco(dobre uderzenie sprowadzony z Juventusu Turyn),Mil Landelef (reprezentant Danii także dobry zawodnik) i Vauner (napastnik reprezentacji Niemiec)
Najlepszym strzelcem mojej druzyny jest Zlatan Ibrahimovic strzelił już 179 bramek i chce żeby został królem generalnego rankingu najlepszych strzelców bo David Villa z Valencii ma aż 206 trafień .
Z mojej drużyny sprzedałem bramkarza Pinto i Sergio Busquetsa bo siedzieli dużo na ławce i poszli do średnich klubów.
P.S Gram na poziomie Top Player mecze po 10minut

EDIT:
właśnie skończyłem pierwszą połowe sezonu w lidze zajmuje 2 miejsce ze stratą 3 punktów do 1 Villarealu w Pucharze Hiszpanii w 2 rundzie wyeliminowałem w dwumeczu Valencie na wyjeżdzie Valencia - Barca 2-4 a u siebie Barca - Valencia 5-0
W fazie grupowej Champions League rywalizowałem z AC Milan Arsenalem Londyn Olympiqiem Marsylia zajełem w grupie 1 miejsce mając 13 pkt tyle samo co Milan ale miałem lepszy bilans bramkowy bo 15-10

W okienku transferowym nie bede sprzedawał żadnego gracza cz też kupowal
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 01:00 przez Komornik190, łącznie zmieniany 2 razy.

ODPOWIEDZ