Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Tekkeny

dyskusje na temat gier i pomocy w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

ozim123
-#
Posty: 4
Rejestracja: pn 18 lip, 2011 09:58

Tekkeny

Post autor: ozim123 »

Witam, zakupiłem ps2 z FMCB i mam taki problem, przy Tekkenie 5 patchowanie i nagrywanie poszło bez problemu, gra zawiesza się przy czerwonym napisie NAMCO. Ktoś wie co z tym zrobić?

Drugi problem, przy próbie patchowania Tekkena Tag Tournament wyskakuje NO UDF descriptor! Pobrałem już 2 wersje gry i dalej jest ten sam problem.

@Down
Był w iso, ale ten problem rozwiązałem pobierając po raz 3 jeszcze inną wersje.. i ta zadziałała ;p
Ostatnio zmieniony pt 05 sie, 2011 12:08 przez ozim123, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Elkitrim
-#
Posty: 50
Rejestracja: czw 21 lip, 2011 09:42
Lokalizacja: Łosice

Post autor: Elkitrim »

Co do tekkena 5 to nic nie wiem ale w jakim formacie obrazu jest Tekken Tag Tournament?? Musi być w .iso by patchować ESR.
Playstation Portable 3004 Piano Black 6.20 PRO-C Perm.
Playstation 2 SCPH - 77004 Free McBoot 1.8b PL
Playstation 3 FAT - COBRA 7.00 mixed with Rogero 4.46

Komornik190
-#
Posty: 43
Rejestracja: pn 04 lip, 2011 15:19

Post autor: Komornik190 »

ja też posiadam ps2 z fmcb i posiadam tekkena 5 moge ci pomóc

ozim123
-#
Posty: 4
Rejestracja: pn 18 lip, 2011 09:58

Post autor: ozim123 »

Był bym wdzięczny :)

Komornik190
-#
Posty: 43
Rejestracja: pn 04 lip, 2011 15:19

Post autor: Komornik190 »

ja wypalałem Tekkena 5 po wypakowaniu obraz iso
odpalam program esr patchuje obraz
włączam program alcohol 120% wybieram kreator nagrywania odszukuje obrazu wybieram profil playstation 2 prędkośc 4x i nagrywam i gra u mnie chodzi elegancko też mam fmcb:D pozdrawiam
jeśli chodzi o płytki dvd-r Najlepiej verbatim

ODPOWIEDZ