Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Metal Slug

dyskusje na temat gier i pomocy w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

Dvdmax93
-#
Posty: 84
Rejestracja: sob 09 sty, 2010 17:21

Metal Slug

Post autor: Dvdmax93 »

Witam:)

Mam do was pytanie.

Czy istnieje wersja Metal Slug PS2 ze zaczynam grać ale mam bardzo dużo żyć.
Obojętnie jaka tylko by dużo żyć było.
Wiadomo że 3 życiami daleko nie zajdę :roll:
Używam Free Mc Bot
Proszę o pomoc.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Drakson
-#
Posty: 590
Rejestracja: ndz 31 sty, 2010 22:40

Post autor: Drakson »

Takowa wersja zwie się "Metal Slug Anthology", w owej wersji znajdują się wszystkie części MS, nieskończona ilość żyć dostępna, działa z FMCB.

Dvdmax93
-#
Posty: 84
Rejestracja: sob 09 sty, 2010 17:21

Post autor: Dvdmax93 »

Dziękuję:)

Serio nieskończona ilość żyć?

Awatar użytkownika
Drakson
-#
Posty: 590
Rejestracja: ndz 31 sty, 2010 22:40

Post autor: Drakson »

Nieskończona w sensie takim, iż na starcie posiadasz dwa życia, lecz gdy zginiesz masz możliwość wyboru kontynuacji od miejsca, w którym ostatnio dokonałeś żywota. Kontynuacja jest nieskończona, więc można traktować to, jako nieskończoną ilość życia (jednak gdy zginiesz i dokonasz kontynuacji, stracisz wszystkich dotychczas uwolnionych jeńców w danym etapie). Poniżej możesz zobaczyć na czym, ów "nieskończoność" polega (patrz od 3 min 50 sek):
http://www.youtube.com/watch?v=OPEl06fjMNs

Awatar użytkownika
ZbyNioMir
-#
Posty: 125
Rejestracja: pn 20 wrz, 2010 11:37

Post autor: ZbyNioMir »

Potwierdzam w "Metal Slug Anthology" można się nieźle pobawić, właśnie przez bezśmiertelność. Ja zassałem ten zestaw gier kiedyś tak dla żartów, żeby trochę powspominać i okazło się, że bardzo spodobała się moim maluchom. Dla nich właśnie nieśmiertelność, dwuwymiar, wybór części gry i możliwość grania razem jednocześnie to strzał w dziesiątkę. Generalnie też trochę pograłem, ale z czasem ustawiliśmy w opcjach ograniczoną ilość żyć, bo mój 5 letni syn zauważył, że coś jest nie tak bo jak w to grał na telefonie to było normalnie trudno a tu jakoś ciągle mu łatwo idzie.
Polecam, głównie dla fanów starego dobrego Metal Sluga, ale koniecznie właśnie zestaw "Metal Slug Anthology" - jest tam chyba z 7 kolejnych części.
"Są tacy, którzy umieją tasować karty, ale nie umieją grać."

ODPOWIEDZ