Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

GT4 - problem.

dyskusje na temat gier i pomocy w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

neokid
-#
Posty: 40
Rejestracja: pt 26 sie, 2011 14:14

GT4 - problem.

Post autor: neokid »

Kolejny, trzeci wątek - jestem nowy, więc nie bijcie :D
Czytałem, że by grać w pirata GT4 trzeba coś zrobić, tak? Jakimś programem, czy inne cosie - możecie mi pomóc? Spatchować potem? Przed? A może w ogóle?

Komornik190
-#
Posty: 43
Rejestracja: pn 04 lip, 2011 15:19

Post autor: Komornik190 »

napisz na gg mam wersje 4,35gb wszystko gites bo gram sam
tutaj link http://torrenty.org/torrent/602619 pobieraj śmiało patchujesz esr i nagryasz i grasz:D

xzer0

Post autor: xzer0 »

Jak coś nie ściągaj ripów. Ściągnij wersje DVD9 i zpaczuj toxiciem i dopiero esr patcherem i nagrywaj. Z ripami są problemy.

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

xzer0, ale nie każdy PS2 działa z DVD-DL...
SCEE™

neokid
-#
Posty: 40
Rejestracja: pt 26 sie, 2011 14:14

Post autor: neokid »

mój akurat działa - chyba x-d.

ps2 slim 70003

EDIT:
problem jednak jest, wyświetlają się napisy i nagle ekran staje, jest cały czarny.
Ostatnio zmieniony sob 03 wrz, 2011 22:20 przez neokid, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

neokid, Czyli nie czyta DVD-DL ;) Ja też na slimie (podajże SCPH-70004) miałem to samo. 2 Oryginalne i na 100% sprawne płyty z GT4 odpalały i zawsze zawieszały się po tych napisach ;)
SCEE™

neokid
-#
Posty: 40
Rejestracja: pt 26 sie, 2011 14:14

Post autor: neokid »

Quake96 pisze:neokid, Czyli nie czyta DVD-DL ;) Ja też na slimie (podajże SCPH-70004) miałem to samo. 2 Oryginalne i na 100% sprawne płyty z GT4 odpalały i zawsze zawieszały się po tych napisach ;)
A gó*no prawda, wypaliłem na DVD-R, DVD5. Czyta DVD-DL, mam God of War od kolegi ;d
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 01:00 przez neokid, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

No to nie wiem... Ja miałem oryginalne GT4 na slimie i nie działało. Myślałem, że płyta zepsuta to od sąsiada pożyczyłem też oryginalne i 100% sprawne i też to samo było...

No w każdym razie nie wiem czemu nie czyta ci GT4
SCEE™

xzer0

Post autor: xzer0 »

GT4 jest wrażliwe na uszkodzone sektory. Przy loadnigu zamiast białego budzika pojawia się czerwony to znaczy że nie może czegoś doczytać. Przy porysowanych, źle nagranych płytach tak będzie. Była też feralna seria która nie działała. Proponuje abyś nagrał na Verbatim DL w alcoholu na jak najniższej prędkości jak nie będzie działać to idź do kogoś kto ma nowego kompa, nagrywarkę.

neokid
-#
Posty: 40
Rejestracja: pt 26 sie, 2011 14:14

Post autor: neokid »

Aktualnie wypalam na Soniakach, nie wiem - prawdopodobnie pobiorę pełną wersję, za dużo roboty z tą, o nerwach nie wspominam.
jak nie będzie działać to idź do kogoś kto ma nowego kompa, nagrywarkę.
Oj wypraszam, ale na ten przykład w klasie nie ma osób z lepszym piecem :-?
[center]Obrazek[/center]

Awatar użytkownika
michael69
-#
Posty: 1811
Rejestracja: czw 15 maja, 2008 08:47
Kontakt:

Post autor: michael69 »

kilka rad co do DVD-DL:

P2:
laser w ps2 - w idealnym stanie !!!
prowadnice lasera - wyczyszczone i przesmarowane !

PC
nagrywarka w PC - w bardzo dobrym stanie /przede wszystkim oczko czyste/

płyta:

tylko i wyłącznie verbatim DVD-DL /żadnych plusów - plusy są lepsze co do jakości zapisanych danych ale często się zdarza że ps2 nie daje sobie z nimi rady/

nie mieszać pojęć typu GT4 z GoW - /porównywanie - to bardzo różne rodzaje zabezpieczeń/

obraz .ISO z gry GT4 - najlepiej pozyskany z orginała. - np. od kumpla.

uzyskany obraz GT4 traktujemy najpierw:
Toxic's Dual Layer Patcher
potem:
ESR Disc Patcher

dalej wypalamy w alcoholu - prędkość x4
Ciągle zapominamy, że człowiek nieustannie musi korzystać z pomocy innych ludzi.
Dlatego poniżamy się, wyśmiewając potrzebujących pomocy.

ODPOWIEDZ