Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Poszukuję gry z dzieciństwa

dyskusje na temat gier i pomocy w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

SKK4LIFE
-#
Posty: 16
Rejestracja: śr 24 sie, 2011 19:12
Lokalizacja: ZMC

Poszukuję gry z dzieciństwa

Post autor: SKK4LIFE »

Cześć.
Szukam gry z dzieciństwa - pamiętam, że była to taka hmm "wojna", były tam takie roboty chodzące jak w BF2142, pojazdy latające, pływające.. Były tam chyba bazy wroga, które trzeba było zniszczyć.. Wiem, że można było przejść do jakiejś planszy po wpisaniu kodu, siostry zapisywały sekwencje typu "XXX OXO XOX XXX".. Pamiętam, że grałem na takiej zimowej mapie z siostrą we dwójkę.. Czy wie ktoś może o czym mówię?


SKK4LIFE
-#
Posty: 16
Rejestracja: śr 24 sie, 2011 19:12
Lokalizacja: ZMC

Post autor: SKK4LIFE »

Niestety to nie to, aczkolwiek trochę podobne do tego, czego szukam.
Wyposażenie: PlayStation One SCPH-102 PAL | PlayStation 2 Slim SCPH-77004 PAL

Awatar użytkownika
michael69
-#
Posty: 1811
Rejestracja: czw 15 maja, 2008 08:47
Kontakt:

Post autor: michael69 »

mechwarrior 2

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ciągle zapominamy, że człowiek nieustannie musi korzystać z pomocy innych ludzi.
Dlatego poniżamy się, wyśmiewając potrzebujących pomocy.

SKK4LIFE
-#
Posty: 16
Rejestracja: śr 24 sie, 2011 19:12
Lokalizacja: ZMC

Post autor: SKK4LIFE »

@michael69: To coś w tym stylu, ale nie to. Oczywiście, gra której poszukuję jest na PS2 i da się grać na 2-ch playersów

Ale i tak dzięki, że próbujecie pomóc :)

Awatar użytkownika
DreamON
-#
Posty: 490
Rejestracja: ndz 13 mar, 2011 16:58
Kontakt:

Post autor: DreamON »

Może któraś z tych gier?

- Armored Core

- Front Mission

- Ring of Red

SKK4LIFE
-#
Posty: 16
Rejestracja: śr 24 sie, 2011 19:12
Lokalizacja: ZMC

Post autor: SKK4LIFE »

Hmm... Wyglądają na prawdopodobne.. Będę musiał zobaczyć w praktyce, czy któraś z nich to właśnie ta.
Wyposażenie: PlayStation One SCPH-102 PAL | PlayStation 2 Slim SCPH-77004 PAL

luckyhappy
-#
Posty: 5
Rejestracja: ndz 11 wrz, 2011 19:25

Post autor: luckyhappy »

Chyba wiem o co Ci chodzi, ale ja także nie pamiętam nazwy. To było akurat na jednym demo z gazetki ;/ Jak sobie przypomnę to obiecuję, że dam znać. :mrgreen:

ODPOWIEDZ