Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Mam problem z grą

dyskusje na temat gier i pomocy w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Kamyczek12345
-#
Posty: 23
Rejestracja: śr 07 sty, 2009 16:12
Lokalizacja: z daleka
Kontakt:

Mam problem z grą

Post autor: Kamyczek12345 »

Nie wiem czy to dobry dział. Ściągnąłem NFS Underground 2 z megauploadu. Było tam 6 plików. Otworzyłem pierwszy i wrzuciłem na dysk obraz iso. Przekonwertowałem na PAL. Nagrałem programem DVD Decrypter na płyte TDK z prędkością 4x. Zarzuciłem na PS2 i wyskakuje mi taki czerwonawy ekran z napisem (po angielsku oczywiście) aby włożyć płytę playstation lub playstation 2. Gdy wrzuciłem gre w formacie NTSC było to samo.
Laser w mojej PS2 - ce nie zepsół się bo inne gry mi chodzą.
Może coś nie tak z płytą ale inne gry na tych samych płytach jak ona chodzą bez zarzutu
Może program jakiś do niczego ale nagrałęm nim Call of duty i wszystko w porządku.
Nie kumam co się stało. Może ktoś wie co mogo się stać?
PS Konsola jest przerobiona MC Bootem.

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Może zła płyta DVD? Jakiej firmy była?
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
Kamyczek12345
-#
Posty: 23
Rejestracja: śr 07 sty, 2009 16:12
Lokalizacja: z daleka
Kontakt:

Post autor: Kamyczek12345 »

Napisałem. Firmy TDK.

Kurcze to samo z WWE Smackdown vs Raw 2009

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Spróbuj Alcoholem 120% nagrać..

Awatar użytkownika
Kamyczek12345
-#
Posty: 23
Rejestracja: śr 07 sty, 2009 16:12
Lokalizacja: z daleka
Kontakt:

Post autor: Kamyczek12345 »

ok. Już wiem co zrobiłem źle. Dzięki za pomoc. :-)

ODPOWIEDZ