Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie

Aktualnie gram w ............

dyskusje na temat gier i pomocy w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
ZbyNioMir
-#
Posty: 125
Rejestracja: pn 20 wrz, 2010 11:37

Aktualnie gram w ............

Post autor: ZbyNioMir »

Myślę, że sporo graczy nie wchodzi na to forum z tematami o PS2 tylko z dawnego sentymentu, ale też dlatego, że ciągle grają na tej konsoli.
Podzielcie się w co aktualnie gracie. Jak wam idzie. Jak daleko jesteście i co sądzicie na tym etapie o grze.

Zaczynam:

Ultimate Spider-Man

Gra z grafiką rysunkową w klimatach komiksowych – bardzo ładnie to wygląda. Ogromna przestrzeń do zwiedzania coś jak Ojciec chrzestny czy seria GTA. Grę przeznaczyłem dla dzieci właściwie, ale okazało się, że nie jest wcale taka łatwa, wręcz elementy zręcznościowe stoją na dosyć trudnym poziomie. Jak na razie najbardziej męczą mnie wyścigi na czas. Trzeba się trochę przyłożyć, aby łapiąc się za pomocą sieci pająka gnać przez miasto zaliczając kolejne punkty na czas. Następny wyścig polegał na skakaniu po dachach, również szaleńczy. Między wyścigami dostajemy misje popychające fabułę – głównie jak na razie walki. Gramy Spider-Manem jak i czarnym Spiderem (potworem żywiącym się ludźmi). Gra jest bardzo dynamiczna i szybka i mimo rysunkowej grafiki dosyć brutalna raczej nie dla najmłodszych.
Trudno na tym etapie ocenić czy gra jest dobra. Na razie zabawa jest przednia w większości polegająca na zręcznościowych zadaniach. Jak dotąd trafiła mi się też walka z X-Menem. No i Spider-Man to zawsze Spider-Man.

A co tam u was? Tylko nie wymieniajcie najlepszych gier na PS2, bo takich tematów jest multum na forach, tylko w co aktualnie gracie. Ciekawy jest co nam wyjdzie.
"Są tacy, którzy umieją tasować karty, ale nie umieją grać."

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Nie żebym się czepiał, ale takie tematy to chyba do offtopu powinny iść, żeby postów nie nabijać, ale to tylko szczegół ;)

Ja aktualnie gram w:

Spider-Man

Ostatnio nabyłem w/w grę i zacząłem sobie co nieco giercować :) Powiem, że gierka dobra, ale utknąłem już na pierwszym bossie (Shocker), ale mam nadzieję, że w końcu rozgryzę ten pojedynek :P


Tekken 5


Wszystkie postacie odblokowane (w tym Devil Jin), wszystkimi postaciami (włącznie z Eddym itp.) zaliczony Tryb Story, a co za tym idzie mam wszystkie filmiki dla każdej z postaci :P Dodatkowo w Arcade Mode, Bruce'em mam rangę "Shihan", czyli dość dobrą. Btw. ostatnio zaliczyłem 100 rund pod rząd właśnie Brucem w Arcade (Miałem napisane Stage 101) :P Dodatkowo zacząłem się brać za tryb Devil Within, ale jestem dopiero na początkowych etapach.
Ogólnie magia Tekkena wciąż trwa, i ta bijatyczka wsysa do konsoli lepiej niż nie jeden odkurzacz. 8-)
SCEE™

Awatar użytkownika
ZbyNioMir
-#
Posty: 125
Rejestracja: pn 20 wrz, 2010 11:37

Post autor: ZbyNioMir »

Właśnie zależało mi żeby taki temat był w tym dziale bo gram ostatnio tylko na PS2 i nie chce mi się czytać o grach z innych platform. W Offtopie można założyć temat w co gramy ogólnie z PC-tem łącznie.

PS. Postów nie nabijam, bo jakoś nawet nie wiem w jakim celu. Piszę tylko wtedy gdy mam na to ochotę. A teraz już zmiatam bo mi się TV zwolniło :)
"Są tacy, którzy umieją tasować karty, ale nie umieją grać."

Tofel
-#
Posty: 16
Rejestracja: sob 02 kwie, 2011 11:56

Post autor: Tofel »

Aktualnie gram w God of War, nie idzie mi to zbyt szybko ponieważ gram tylko w weekendy i grę zacząłem na poziomie trudnym. Nie mam zbyt dużego doświadczenia w slasherach, ale gra nie zasugerowała mi obniżenia poziomu więc nie jest źle. Sterowanie, grafika, fabuła wszystko na wysokim poziomie, jedyne do czego mam zastrzeżenia to kamera, która potrafi ustawić się w taki sposób, że nie widać przeciwników.

Awatar użytkownika
Cloud Strife
-#
Posty: 156
Rejestracja: pt 26 mar, 2010 17:00
Lokalizacja: Radomsko
Kontakt:

Post autor: Cloud Strife »

Aktualnie gram w pare gierek na PS2:
-Fatal Frame 1 po ukonczeniu 3 i 2. Dwojke skonczylem wczoraj, zabralem sie za 1. Jak na razie utknolem w 3 nocy. Gra trudniejsz niz jej nastepczynie,aczkolwiek grafika troche odstrasza.
-Final Fantasy X-2 kontynuacja X. Gra gorsza od poprzedniczki. Glownie pod wzgledem fabularnym. Brak nieliniowosci nie jest az takim atutem. Czasami mozna sie pogubic co dalej.
-Gran Turismo 4. Zaczolem od kupienia Mitsubishi 3000GT po calkowitym tuningu wygrywalem wszystko co sie dalo. Teraz zostaly mi same Endurance Race. Gra robi sie nudna po pewnym czasie, ale juz uzbieram to 100%.
-OKAMI gierka bajka i to doslownie. Gra co 4-5 dni. Sciagnolem nawet spolszczenie i gram po polsku. Jak na polowe gry . Troche przynudnawo. Ale jak juz zaczolem grac to skoncze. Najpuzniej do sylwestra.
Kontakt ze mną na https://www.facebook.com/Angeal5445
GG:24133337
angeal19915445@gmail.com

Pisac tylko w ważnych sprawach.

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Cloud opiszesz troche szerzej Okami? Bo siedzi to u mnie, spolszczone nawet ale jakos nie udalo mi sie rozpoczac porzadnie rozgrywki jeszcze...
Ps. najpozniej - nie najp uzniej ;)
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
Cloud Strife
-#
Posty: 156
Rejestracja: pt 26 mar, 2010 17:00
Lokalizacja: Radomsko
Kontakt:

Post autor: Cloud Strife »

Wiem wiem bledy ortograficzne. Ale pisze z fona (Nokia 7200 i nie mam polskiej czciomki.
A co do okami. No spolszczenie wykonane naprawde dobrze. Zreszta ffgriever jak cos robi to porzadnie. Inne logo startowe jest. Nie znalazlem zadnych literowek w spolszczeniu. A i sensownie napisane. Trzyma ten mistyczny klimat ktory jest w okami. Na pewno ffgriever zrobil lepsza robote przy okami niz browar przy spolszczeniu ff7. Menu rzeczy itp jest zostawione i przetlumaczone z japonskiego na polski. Zreszta jak cala reszta gry.
Kontakt ze mną na https://www.facebook.com/Angeal5445
GG:24133337
angeal19915445@gmail.com

Pisac tylko w ważnych sprawach.

Awatar użytkownika
Dase
-#
Posty: 8
Rejestracja: wt 29 lis, 2011 19:35

Post autor: Dase »

Władca Pierścieni: Trzecia Era
Grę przeszedłem już kiedyś i muszę przyznać - jest świetna. Od niedawna gram od nowa na nowej wersji konsoli (tj. Slim, wtedy grałem jeszcze na FATcie) ale w każdym razie gra naprawdę powala. Nie od strony graficznej (choć i tu nie można się przyczepić) ale od strony gameplayu. RPG jakich mało, turowa walka, świetny klimat no... to jest do licha ciężkiego Władca Pierścieni! :)
[center]Sprzęt: PSX, PS2, PS3 250 GB, Xbox 360 250 GB, iPhone 4 32 GB
Obrazek[/center]

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Psi-Ops: The Mindgate Conspiracy

Gierkę zdobyłem dziś (jakąś godzinę temu), więc nie miałem jeszcze okazji długo w to pograć. Jednakże przed chwilą skończyłem w tą grę pykać, i przyznam szczerze, że gra zrobiła na mnie wrażenie jak mało która :) Gra ma świetną grafikę i genialny gameplay. Mam już kilka mocy Psychicznych (czy jak to tam się zwie :P ) i powiem, że są naprawdę super. Możemy podnosić przedmioty oraz ludzi za pomocą umysłu, możemy patrzeć co jest w innym pomieszczeniu dzięki specjalnej mocy, oraz możemy regenerować moc Psychiczną, poprzez wysysanie jej z przeciwników. Fajnie wygląda efekt rozerwania głowy gdy wyssiemy całą moc z przeciwnika :D Polecam tą grę bezapelacyjnie. :)


Prince of Persia The Two Thrones


Kolejny zdobyty dziś przeze mnie tytuł. Przyznać muszę, że gra zrobiła na mnie niesamowite wrażenie. Dawno nie grałem w PoP'a, a jeżeli grałem to na PC. Co prawda w Dwa Trony nie grałem nigdy wcześniej (mój ówczesny PC nie spełniał wymagań, a konsoli nie miałem), ale grałem w poprzedniczki, czyli Piaski Czasu i Duszę Wojownika. Muszę przyznać, że na padzie gra się GENIALNIE :D Sterowanie jest wygodne, a gra jest wprost stworzona do Pada :) Na konsoli, grafika jest naprawdę świetna, a gameplay pochłania :)


Będę miał dziś ciężki wybór w co pograć :)
SCEE™

Awatar użytkownika
ZbyNioMir
-#
Posty: 125
Rejestracja: pn 20 wrz, 2010 11:37

Post autor: ZbyNioMir »

Aktualnie odpuściłem sobie Ultimate Spider-Man (zaciąłem się trochę i jakoś brakło mi zapału do tego tytułu - odstawiam przynajmniej na razie)
Wracam do Soulcalibur III - grałem z rok temu.
Brakuje mi jakieś 4 postacie do odblokowania i jestem w 15 misji Chronicles of the Sword.
Myślę, że tej gry nie trzeba przedstawiać. Tak w skrócie to powiem tylko, że to taki Tekken tylko bardziej rozbudowany w japońskich klimatach. Trochę cukierkowy, samurajski i z dodatkowymi scenariuszami polegającymi na strategii połączonej z pojedynkami. Osobiście bardziej przypadł mi do gustu niż Tekken 5 - powiedzmy o pół stopy różnicy w grywalności.
No to spadam powalczyć ...................
"Są tacy, którzy umieją tasować karty, ale nie umieją grać."

SQNISGOOD
-#
Posty: 20
Rejestracja: ndz 31 lip, 2011 22:40
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: SQNISGOOD »

Hmmmmm ja też się pochwale a co :)

Dragon Ball: Budokai tenkaichi 3 - Naprawde się wkręciłem gra jest świetna (mam jeszcze Budokai 3 też warta czasu spędzonego przy niej)

Tekken 5 - Dziewucha się uparła że musimy mieć tą grę w kolekcji (mam same oryginały jest ich tylko 17 ale ciągle rośnie) wszystkie postacie odblokowane. Teraz bawię się arcade mode i mam zamiar wszystkimi przejść do i miec range TekkenLord (a to zabawa na wiele miesięcy)

Devil May Cry - Wszystko wiadomo gra miodzio

Awatar użytkownika
Damianero1993
-#
Posty: 92
Rejestracja: pn 25 lip, 2011 14:15
Lokalizacja: Długopole Gorne

Post autor: Damianero1993 »

No a co...ja też
FIFA 2009-Gram Realem Madryt w pojedynczych meczach(Tryb Menedżerski skończyłem na 1 miejscu w La Lidze).Gram wyłącznie ta drużyną ponieważ nie cierpię FCB :-P Gra dobra ale jak każda gra piłkarska-po dłuższym czasie mnie nudzi

GTA:SA-Na razie początek :-D Gra,która nigdy mnie nie znudzi,fajna grafika,dużo misji i w końcu nie topiący się bohater ;-)

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Ja? Aktualnie... Nie gram :P

Pożyczyłem PS2 znajomemu (mam 10000% że nic się nie stanie. Wiem komu pożyczam), ale za to mam teraz 3 szaraki i ponad 80 gier... Więc gram w PSX :D
SCEE™

Kapec
-#
Posty: 2
Rejestracja: śr 21 gru, 2011 21:37

Post autor: Kapec »

Ja teraz gram w Splinter Cell Chaos Theory i muszę powiedzieć, że diabelnie trudna.
Może dla tego, że brak mi czasem cierpliwości a może przez najtrudniejszy poziomu trudności od jakiego musiałem zacząć i jak zwykle dostaje po dupie.
Mimo wszystko polecam :-) savować też się nie staram, chyba że mam problem w jakimś odcinku i próbuje go przejść po raz n-ty to wtedy tak. Na razie jestem w 3 misji w banku. Nic to, trzeba odbić ten bank, życzcie mi powodzenia :-D

Awatar użytkownika
markomen1
-#
Posty: 267
Rejestracja: wt 14 wrz, 2010 17:09

Post autor: markomen1 »

Jak wszyscy to wszyscy też się pochwale :P Tyle że gram na PS3 bo PS2 nie wytrzymało :(
1. Tekken 5 cała gierka wszystkie postacie odblokowane
2.Killzone dopiero zaczynam grać ale gierka powala pod względem graficznym
3. GTA:SA jak zwykle fantastyczna gra w którą można grać i niekoniecznie przechodzić misję
4. Gran Turismo 4 jakoś nie zbyt mnie zainteresowała ale grafikę ma kozacką to trzeba przyznać
5.PES 11 nic dodać nic ująć
Obrazek

ODPOWIEDZ