Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Aktualnie gram w ............

dyskusje na temat gier i pomocy w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Ostry96
-#
Posty: 216
Rejestracja: sob 02 paź, 2010 16:18

Post autor: Ostry96 »

trudno powiedzieć ^^"
Na co dzień w Need For Speed III :3
co nocka 8/16 kółeczek na Hometown
nie startuję w innych specjalnie konkurencjach ... głónie gram by pobijać rekordy okrążenia (rekord na teraz: 1.07.25) ^^

Awatar użytkownika
snake18011992
-#
Posty: 4
Rejestracja: śr 16 maja, 2012 21:35

Post autor: snake18011992 »

God of War II na Hardzie, żeby odblokować kostium Dark Odyssey na PS3. Kumpel właśnie w tej chwili próbuje swoich sił w GoWie jedynce na Very Hardzie. Idzie mu nieźle, doszedł do czasówki w Świątyni Pandory, gdzie zapada się podłoga i jest już po paru powtórkach. Ja skończyłem narazie na pokonaniu Euryale (no, tej siostry Meduzy). Przejście to kwestia czasu, bo na PS2 już dawno Hard zaliczony.

bingo009
-#
Posty: 68
Rejestracja: sob 06 sie, 2011 18:58

Post autor: bingo009 »

@UP: PS3?? Ziomek to dział PS2.

A na PS2 mykam w GTA Liberty City Stories.
PlayStation 2 SCPH 90004(Swap Magic 3.8)

Awatar użytkownika
markomen1
-#
Posty: 267
Rejestracja: wt 14 wrz, 2010 17:09

Post autor: markomen1 »

Aktualnie ja za to pocinam w GTA San Andreas i Star wars Episod 3 Sith Revenge
Obrazek

Awatar użytkownika
ZbyNioMir
-#
Posty: 125
Rejestracja: pn 20 wrz, 2010 11:37

Post autor: ZbyNioMir »

Alone in the Dark V - niestety obawiam się, że pogram jeszcze z dwa wieczory i odłożę płytkę na półkę. Niby grafika ładna, jakaś niby klimatyczna gierka itd. Ale sterowanie i ciągłe kombinowanie co dalej nie pozwalają mi dobrze się bawić. Tak więc pogram jeszcze trochę i jak nie zaskoczę "jak to się je" to odpuszczam.
"Są tacy, którzy umieją tasować karty, ale nie umieją grać."

Kapec
-#
Posty: 2
Rejestracja: śr 21 gru, 2011 21:37

Post autor: Kapec »

Ja teraz w Ace Combat The Belkan War i cholernie polecam. Cóż za miodna produkcja.
Została mi ostatnia misja, jednak to nie koniec :-). Mam w zwyczaju co miesiąc kupować 1/2 gry na ps2, także kilka przejść Ace Combat zalicze. Cudo! :-D

Awatar użytkownika
ZbyNioMir
-#
Posty: 125
Rejestracja: pn 20 wrz, 2010 11:37

Post autor: ZbyNioMir »

Resident Evil 4 - poziom NORMAL - drugie przejście w stroju gangstera z karabinem z nieograniczoną amunicją. Świetnie się bawię odkrywając nowe sekrety. Przymierzam się do pierwszego przejścia na poziomie HARD - ale zwlekam, bo nie lubię się zbytnio męczyć :).
W między czasie pogrywam też w Shadow Of The Colossus na poziomie HARD, ale zamarudziłem na 15 Colosie (wszystkich jest 16 - dla niewtajemniczonych) i jakoś od dłuższego czasu nie potrafię go przemęczyć :)

Na razie tyle - temat mnie cieszy, więc po prostu wpisujcie w co aktualnie gracie, bo daje to jakiś obraz GO GAME = PS2 !!!
"Są tacy, którzy umieją tasować karty, ale nie umieją grać."

Awatar użytkownika
SatanChild
-#
Posty: 8
Rejestracja: wt 16 paź, 2012 20:05

Post autor: SatanChild »

Wczoraj ukończyłem Star Wars The Force Unleashed (zakończenie, wtf is wrong with you?!) i dzisiaj GTA Liberty City Stories. Obie gry genialne, szkoda tylko, że teraz nie mam w co grać :/.

Awatar użytkownika
ZbyNioMir
-#
Posty: 125
Rejestracja: pn 20 wrz, 2010 11:37

Post autor: ZbyNioMir »

NEO CONTRA - po prostu rewelacja - brak myślenia - ostra nawalanka - widok izometryczny - gra na kilka zaledwie wieczorów. Są 4 poziomy dostępne od razu. Jeśli się zagra na normalu to dostaje się poziom 5 finałowy. Jeśli te 5 poziomów przejdzie się na ocene A lub S dostajemy jeszcze 2 ukryte poziomy. Gra w starym dobrym nawalankowym stylu z szybką muzyką. Czytałem, że największą wadą tej jest jej długość - podobno starcza na jeden długi wieczór. Dla mnie właśnie ta długość jest zaletą. Zanudziłoby mnie przechodzenie n-tego poziomu przez wiele godzin. Lepiej w tego typu grach mniej poziomów z możliwością podbijania rangi, za co zostaje się nagrodzonym sekretami.
Polecam.
"Są tacy, którzy umieją tasować karty, ale nie umieją grać."

Awatar użytkownika
jarząb13
-#
Posty: 59
Rejestracja: pn 24 wrz, 2012 15:25
Kontakt:

Post autor: jarząb13 »

JA GRAM W GT4 I BF2
PS2 SCPH 77004

Awatar użytkownika
kurek2012
-#
Posty: 200
Rejestracja: czw 25 paź, 2012 14:16

Post autor: kurek2012 »

A ja gram ;-) Marvel Nemesis Rise of the Imperfects i Street Racing Syndicate
PlayStation 2 FAT SCPH-30003 FMCB N/A 200GB HDMI
PlayStation 2 slim SCPH-75004 FMCB
PlayStation 3 super slim CECH-4304A
PlayStation 4 CUH-1000A
PSP SLIM 3004
PSVITA PCH-1004
Commodore 64

Wakabajasi Genzo
-#
Posty: 1
Rejestracja: wt 20 lis, 2012 13:09

Post autor: Wakabajasi Genzo »

ja se gram w got of war. gra jest taka sobie, za malo mordowania, malo krwi, ale podoba mi sie to ze gra dzieje sie podczas mitologii rzymskiej. za malo chopkow na ciebie idzie, ogly byc inne bronie. zobacze moze skoncze ta gre. a potem se zagram w metal of chonor. o tej grze moze napisze recenzje, bo lubie druga wojne swiatowa.

Awatar użytkownika
CyborgGamingBlog
-#
Posty: 94
Rejestracja: sob 20 paź, 2012 18:10
Kontakt:

Post autor: CyborgGamingBlog »

Teraz mykam sobie w Mortal Kombat Shaolin Monks, Killzone i Grand Turismo 4.
Na PSX`ie pykam sobie aktualnie w Driver`a, Alien Trylogy, Medal Of Honor i Ridge Racer Type 4. ;-)
Czyli jak na razie rozrywki mi nie brakuje. :-)
PSX SCPH-7502
PSX SCPH-9002 x2
PS2 FAT SCPH 39003
PS2 Slim SCPH 90002
PSP Slim&Lite 3004 Vibrant Blue
Xbox Classic
Xbox 360 Slim 250GB

Awatar użytkownika
jarząb13
-#
Posty: 59
Rejestracja: pn 24 wrz, 2012 15:25
Kontakt:

Post autor: jarząb13 »

teraz aktualnie pogrywam w medal of honor frontline :-D
PS2 SCPH 77004

Awatar użytkownika
Birkin_Pl
-#
Posty: 381
Rejestracja: sob 28 sty, 2012 22:08
Lokalizacja: Olsztyn City
Kontakt:

Post autor: Birkin_Pl »

Ja aktualnie gram w Medal Of Honor Wojna w Europie po raz pierwszy
gram również w Resident Evil 4 Po raz czwarty na poziomie Hard
_________________________________
Fan Sony oraz ich konsol, gracz retro. Siedzi tutaj od 2012...

ODPOWIEDZ