Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

PES 2012 [PS2] - Umiejętności zawodników w ML

dyskusje na temat gier i pomocy w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

UnderTaker1916
-#
Posty: 5
Rejestracja: ndz 25 gru, 2011 22:26

PES 2012 [PS2] - Umiejętności zawodników w ML

Post autor: UnderTaker1916 »

Witam.
Jak w temacie mam problem z tym, że podczas otwartego okna transferowego nie są widoczne umiejętności zawodników (oprócz moich z drużyny). Przed PES-em 2012 ostatnią wersją jaką grałem był PES 2009 i nie mam pojęcia czy jakoś się inaczej teraz sprawdza umiejętności czy to jest błąd w grze.
Proszę o pomoc.

Komornik190
-#
Posty: 43
Rejestracja: pn 04 lip, 2011 15:19

Post autor: Komornik190 »

gram cały czas w wersje Pesa 12 na ps2 i tak jest niestety...
ale w Pesie nie liczy się overal duży zawodników tylko własne umiejetności
Ja gram Realem Madry w ML na Top Player i gra mi się przyjemnie
A chcesz zrobic jakieś transfery?

UnderTaker1916
-#
Posty: 5
Rejestracja: ndz 25 gru, 2011 22:26

Post autor: UnderTaker1916 »

No właśnie chciałbym, bo ja zawsze tak gram, że biorę jakąś średnią drużynę i kupuję do niej lepszych zawodników. Zacząłem grać Napoli i chciałem zrobić jakieś transfery ale nie wiem kogo kupić, bo nie wiem jakie kto ma umiejętności. Czyli mówisz, że nie da się tego sprawdzić? Trzeba kupować takich zawodników, których znasz?

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Robisz to tak. Musisz mieć dobrego Scouta wg. mnie wystarczy poziom 3. Wyszukujesz zawodnika i dodajesz go, do listy transferowej. Nie kupujesz go, tylko dodajesz do listy chcianych zawodników. Po jakichś 2-3 tygodniach dostajesz raport o umiejętnościach zawodnika. Niestety nie pamiętam nazwy tej opcji, bo nie mam PS2 pod ręką, ale myślę, że poradzicie sobie sami. Opisałem to dosyć prosto. W razie jakichś problemów, piszcie tutaj, PW lub na GG. ;)

UnderTaker1916
-#
Posty: 5
Rejestracja: ndz 25 gru, 2011 22:26

Post autor: UnderTaker1916 »

Wielkie dzięki już obczaiłem. Trochę jest kijowo, ale da się grać :)

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Jakbyś miał jeszcze jakieś pytania, to pytaj. Może pomogę ;).

UnderTaker1916
-#
Posty: 5
Rejestracja: ndz 25 gru, 2011 22:26

Post autor: UnderTaker1916 »

Co zrobić, żeby tak szybko nie tracić całego budżetu? Zagrałem 1 sezon i ze 100mln zostało mi 30tys... Kupiłem tylko Walcotta chyba za 50mln ale i posprzedawałem dużo zawodników z których ze 20mln zarobiłem.

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Tak to jest w PESie na PS2. Gdy grasz w D2, nie masz sponsorów, przez co zarabiasz grosze za jedno spotkanie, grając nawet Barceloną czy Manchesterem City.

Jedyne co możesz zrobić, to zacisnąć pasa, sprzedać kilku zawodników i zmienić w opcjach sztabu Managera, Fan Club i Scouta na 1 lub 2 level, bo przypuszczam, że grasz klubem który ma to na 4 lub 5 level.

Stan swojego przewidywanego budżetu możesz sprawdzić zawsze w Team Info->Expected Earnings. Na dole później pokazanego okna, będziesz miał napisane ile zostanie Ci kasy, odliczając wypłaty dla zawodników, dla Managera itd.

Później, gdy zaczniesz wygrywać w D1, zdobędziesz większą ilość sponsorów, przez co będziesz mógł podnosić poziom Kadr na 3, 4 i 5. Zawsze bierz pod uwagę to, ile musisz zapłacić zawodnikom itd. W przeciwnym razie zbankrutujesz i pożegnasz się z grą. ;)

[center]Jakieś kolejne pytania? ;)[/center]

UnderTaker1916
-#
Posty: 5
Rejestracja: ndz 25 gru, 2011 22:26

Post autor: UnderTaker1916 »

Chyba już nie. Wielkie dzięki :-)

ODPOWIEDZ