Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie

rozpakowanie blacka.

dyskusje na temat gier i pomocy w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

cyqor
-#
Posty: 16
Rejestracja: śr 20 maja, 2009 14:53

rozpakowanie blacka.

Post autor: cyqor »

witam sciągnołem blacka z tego forum z rapidshare w 11 partach. i teraz pytanie jak to rozpakować? mam winrara ale jak ? do jednego folderu i zastępować wszystkie pliki czy jak bo to się rozrasta ! wypakowałem 5 a tu już 18gb

xzer0

Post autor: xzer0 »

18gb????? Ja zaznaczam wszystko i klikam prawy przycisk myszy> otwórz za pomocą>Winrar. Wybieram folder i rozpakowuję.

cyqor
-#
Posty: 16
Rejestracja: śr 20 maja, 2009 14:53

Post autor: cyqor »

no zaznaczyłem wszystko i rozpakował mi to do folder black.
Wchodzę w "black" a tam następne archiwum winrara pod nazwa black, w nim foldery audio i video. DAlej to rozpakować i te dwa foldery na płytę czy zawartość folderów prosto na płytę ?

tomx1989
-#
Posty: 419
Rejestracja: pt 04 mar, 2011 22:51

Post autor: tomx1989 »

Po prostu rozpakowałeś obraz płyty, musi być jeden plik z rozszerzeniem .iso lub .mds
W ustawieniach winrara pewnie masz zaznaczone żeby rozpakowywał pliki iso.

Ps. Przy rozpakowywaniu wystarczy zaznaczyć jeden plik.
Sega Mega Drive VA4
SNES
PSX SCPH-1002
PSX SCPH-7502
PS2 SCPH-70004
PS2 SCPH-50004, NA 80GB HDD
PSP 3003
PS TV
Gamecube
Wii 1TB
Xbox v1.0 300GB
Xbox 360 S 250GB
PS4 CUH-1216 500GB

cyqor
-#
Posty: 16
Rejestracja: śr 20 maja, 2009 14:53

Post autor: cyqor »

nie ma takiej opcji daj może screen jakbyś mógł

EDIT:
Zroniłem 'cos" i wypakował to do jednego archiwum winrara "black.iso" i teraz to mam na płyte nagRAĆ ?

§ 7. zakaz pisania postów jeden pod drugim gdy czas dodawania kolejnych treści jest krotszy niż 24h (istnieje odstępstwo od tej zasady tylko w wyjątkowych,pilnych sytuacjach lub gdy jest potrzeba dodania oddzielnie linków do gier)
Ostatnio zmieniony pt 27 sty, 2012 17:42 przez cyqor, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
michael69
-#
Posty: 1811
Rejestracja: czw 15 maja, 2008 08:47
Kontakt:

Post autor: michael69 »

to nie jest archiwum winrara tylko obraz twojej gry w formacie .iso
- jednak pokazuje ci tak, dlatego że rozszerzenia plików są skojarzone z winrarem, żeby zmienić ten stan rzeczy (abyś więcej nie mylił i nie rozpoznawał po ikonkach z czym masz doczynienia) -> zmienić w opcjach żeby pojawiały się nam rozszerzenia plików (Narzędzia > Opcje folderów > Widok > Ukryj rozzszerzenia znanych typów plików [odznaczyć])

a co do twego pytania- tak masz to wypalić ;)
Ciągle zapominamy, że człowiek nieustannie musi korzystać z pomocy innych ludzi.
Dlatego poniżamy się, wyśmiewając potrzebujących pomocy.

ODPOWIEDZ