Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Czy znacie sposób na odpalenie sonic unleashed na freem

dyskusje na temat gier i pomocy w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

jupia12345
-#
Posty: 10
Rejestracja: czw 19 kwie, 2012 13:08

Czy znacie sposób na odpalenie sonic unleashed na freem

Post autor: jupia12345 »

wyczytałem ostatnio w internecie że sonic unleashed nie jest obsługiwany przez ESR.I teraz pytanie czy zna ktoś sposób na odpalenie tej gry na free mc boot??

xzer0

Post autor: xzer0 »

Tak jest parę wyjść

- z prawdziwego dysku
- z dysku usb (powinno działać)
- z dysku sieciowego (jak wyżej, ale 100% nie daję w wszystkich wypadkach, oprócz hdd +na)
- swap magic

NAJLEPSZE WYJŚCIE >>>>> KUP ORYGINAŁA

Wypal ją po prostu. Jak nie działa to nie i już. Pójdziesz do komisu, lub allegro i kupujesz za 20 - 30zł. Używane gierki nie są drogie ja kiedyś dawałem 50zł za średniawy tytuł, ale i tak było tanio. Gra może nie działać gdy jest np na CD (trzeba ją "przerobić") lub regiony nie działają np. Sonic w PAL'u działa, ale w NTSC już odmawia współpracy.

jupia12345
-#
Posty: 10
Rejestracja: czw 19 kwie, 2012 13:08

Post autor: jupia12345 »

ok już wszystko jest ok sonic działa z płyty na free mc boot jest na to sposób:)

ODPOWIEDZ