Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Problem z Tony Hawk's Proving Ground

dyskusje na temat gier i pomocy w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Problem z Tony Hawk's Proving Ground

Post autor: Quake96 »

Siemanko ;)

Postanowiłem obadać sobie grę Tony Hawk's Proving Ground. Posiadam grę w wersji NTSC. Zgrałem ją na dysk twardy konsoli. Odpalam Open PS2 Loader jak zawsze, wybieram grę... Wszystko jest okej, mogę pominąć intro i te loga producentów (Neversoft itp.).

Natomiast gdy gra przechodzi do menu głównego, to tak jakby nie widziała mojego pada :!: Dodam, że nie używam DS1 lecz zamiennika DualShock 2, firmy Shark. Pad ten jest normalnie wykrywany w grach wymagających DS2, np. Def Jam FFNY w którego nie zagrasz na DS1. Natomiast tak jak pisałem, w THPG nie da się robić nic :/ Można jedynie pominąć intro... Konsola nie wyświetla żadnego komunikatu o podłączeniu pada itp. Pad też działa, bo mogę wyjść z gry kombinacją (L1, L2, R1, R2, START, SELECT).

Próbowałem też odpalać HDLoadera 0.8c PL z pendriva i nim odpalić grę. Lecz HDLoader chyba nie chce współpracować z moim HDD, bowiem wykrywa go i widzi listę gier, ale przy próbie odpalenia jakiejkolwiek, mam tylko czarny ekran :/


Liczę na waszą pomoc ;)
SCEE™

Awatar użytkownika
PS2Station
-#
Posty: 16
Rejestracja: pn 18 lip, 2011 05:10
Lokalizacja: pfs0:/

Post autor: PS2Station »

A próbowałeś kobinować z MODE ?
Podam Ci kilka możliwości posprawdzaj je dokładnie:
1.Włącz OPL i sprawdż mode 1 jeśli nic nie zadziała to spróbuj mode 3 a na końcu mode 1 i 3.
(jeśli to nie zadziała pokombinuj z innymi modami na OPL)
2.Tak samo jak w punkcie 1 tylko że z HDLoaderem 0.8c
3.Pobierz tego HDLoadera i spróbuj najpierw bez MODE a jeśli nie zadziała to tak jak w powyższych punktach. Dodam też że ten HDLoader przydaje się w grze Fatal Frame / Project Zero gdyż nawet OPL 0.8 (są wersje na którym działają ale w necie są trudno dostepne np. OPL 0.8 [R554]) i HDL 0.8 c nie dają sobie rady.
Posiadane konsole:
PSX SCPH-1002 [Przerobiona]
PSX SCPH-5502 [Przerobiona] + Karta Pamięci 1MB (SONY)
PS2 SCPH-3003r [FMCB] + 2 Karty Pamięci 8MB (SONY) + Network Adapter + Dysk SEAGATE [ULTRA ATA]160GB + MULTITAP

ODPOWIEDZ