Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

God of war

dyskusje na temat gier i pomocy w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

bodziox123
-#
Posty: 9
Rejestracja: sob 25 sie, 2012 11:56

God of war

Post autor: bodziox123 »

Witam,mój problem jest związany z grą God of war.Pobrałem plik iso wypaliłem na płycie,ale nie działała,innym na "youtube"tez nie zadziałała.W tym samym czasie wypalilem inną grę która działała.Może to jest wina obrazu.

Chciałem pobrać plik,ktory waży 6,6gb,ale gdy dochodziło zawsze do 6,6gb,dalej nic nie szło,dwa razy próbowałem czekałem nawet 2 godziny jak stanęło na 6,6 gb.Link do tego to:

Kod: Zaznacz cały

ftp://50.7.161.242/ps2/isos/God%20of%20War%20(USA).7z
może ktoś miał z tym problem.

Ostatnia prośba prosiłbym o działające linki do God of war,ponieważ przeszukałem całe google.I nic nie znalazłem,wszystkie linki wygasły.I ile powienien naprawdę ważyc god of war
~4gb czy ~7gb.Bo są różne wersje
Ostatnio zmieniony pt 31 sie, 2012 20:23 przez bodziox123, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Linki do GoW'a masz na forum (ewentualnie polecam zajrzeć na torrenty). GoW oryginalnie waży ok 7gb, ale hakerzy (czy tak crackerzy, no mniejsza), stworzyli także wersję DVD5 RIP mającą ok. 4gb. Jest to wersja dla osób którym napęd nie czyta płyt DVD-DL ;)
SCEE™

bodziox123
-#
Posty: 9
Rejestracja: sob 25 sie, 2012 11:56

Post autor: bodziox123 »

Może ty wiesz albo ktoś inny z forum,czy na moim ps2 77003 slim działają płytki DVD9,ponieważ czytałem,że starsze wersje takich nie czytaja.A wolałbym wersje oryginalna,bo tamte skrojone śmierdzą.

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Po 1. Nie od modelu, a od stanu lasera zależny jest odczyt DVD-DL (nawet pierwsze PS2 je czytają). Ale pamiętaj, że nawet jeśli laser idealnie czyta ci DVD5, nie znaczy że odczyta DVD9.

Po 2. Wersja okrojona wcale nie "śmierdzi" . To dokładnie to samo co oryginał, lecz filmiki mają mniejszy bitrate (no i kilku najmniej znaczących nie ma). Wiem co piszę, sam gram na DVD5 ripie
SCEE™

bodziox123
-#
Posty: 9
Rejestracja: sob 25 sie, 2012 11:56

Post autor: bodziox123 »

A mógłbyś powiedzieć skąd wziełeś ripa ??Bo raz ściągnełem to obraz był zły.

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Gdzieś na torrenty.org

Znajdę link to Ci podeślę na PW
SCEE™

ODPOWIEDZ