Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

GoW 2 i zacinanie w połowie gry

dyskusje na temat gier i pomocy w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

Amantyn
-#
Posty: 2
Rejestracja: czw 09 cze, 2011 16:51

GoW 2 i zacinanie w połowie gry

Post autor: Amantyn »

Witam, mam taki problem: Grałem sobie w GoW 2, ale po dotarciu do
Hall of Atropos czyli momentu z blokowaniem oczu posągu kamieniami natrafiłem na dziwną rzecz. Gra zaczęła się zacinać na loadingach, były coraz dluższe. Zapisałem grę, odpalam ją następnego dnia, no i freeze na loadingu po wybraniu save. Nowa gra śmiga bez problemu, bez żadnych zacięć. Sprawdziłem save na 100% z neta i arena również zawiesza grę. Gierke mam nagraną na DVD9 Verbatima, nie ma rysek itp. Przychodzi mi do głowy jedynie uszkodzony obraz. Chciałem to sprawdzić na PCSX2, ale tu pojawia się kolejny problem, gra jako jedyna z testowanych nie rusza na emulatorze, po logo Ps2 mam czarny ekran.

tomx1989
-#
Posty: 419
Rejestracja: pt 04 mar, 2011 22:51

Post autor: tomx1989 »

Mi nigdy nie udało się odpalić gry na DVD9 w ps2, lepiej ściągnij obraz w wersji DVD5 i po kłopocie. Pod emu testowałeś wypaloną płyte czy obraz z dysku? Jeżeli z płyty to widocznie ona jest przyczyną.
Sega Mega Drive VA4
SNES
PSX SCPH-1002
PSX SCPH-7502
PS2 SCPH-70004
PS2 SCPH-50004, NA 80GB HDD
PSP 3003
PS TV
Gamecube
Wii 1TB
Xbox v1.0 300GB
Xbox 360 S 250GB
PS4 CUH-1216 500GB

xzer0

Post autor: xzer0 »

Miałem tak na kopii dvd5. W jednym miejscu miała trochę rys, a w efekcie tego na jednym z poziomów muzyka się przycinała i gra mogła się kompletnie zawiesić.

Amantyn
-#
Posty: 2
Rejestracja: czw 09 cze, 2011 16:51

Post autor: Amantyn »

A może jest to problem złego odczytu 2 warstwy płyty? Patchowałem tylko ESR-em, a gdzieś widziałem specjalny program dla płyt DVD9.

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Bo najpierw patchujesz "Toxic DualLayer Patcher" a dopiero potem ESR'em.
SCEE™

ODPOWIEDZ