Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

read disc error - problem

dyskusje na temat gier i pomocy w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Kamyczek12345
-#
Posty: 23
Rejestracja: śr 07 sty, 2009 16:12
Lokalizacja: z daleka
Kontakt:

read disc error - problem

Post autor: Kamyczek12345 »

Witam sory że znowu zawracam głowe ale ponownie mam problem z gieką którą wlaśnie ściągnąłem Tekken Tag Tortunament. Nagrłem ją na CD DvD Decypterem - tym programem nagrywam każdą gre odpaliłem na PS2 i wyskuje mi ten błąd. To samo jak nagrałem na dvd. Inne gry chodzą bez zarzutu. Nie wiem co zrobić, tak strasznie zalezy mi na tej grze. Może ktoś wie co się stało Z góry wielkie THX
PS. Gra została zpaczowana.

Awatar użytkownika
michael69
-#
Posty: 1811
Rejestracja: czw 15 maja, 2008 08:47
Kontakt:

Post autor: michael69 »

zajrzyj tu

Kod: Zaznacz cały

http://www.swiatpsx.pl/viewtopic.php?t=729
i zrób dokładnie tak ja ja zrobiłem z tamtą grą, a wszystko będzie śmigać - po prostu musisz zrobić konwert.
Ciągle zapominamy, że człowiek nieustannie musi korzystać z pomocy innych ludzi.
Dlatego poniżamy się, wyśmiewając potrzebujących pomocy.

ODPOWIEDZ