Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie

Socom gra multiplayer

dyskusje na temat gier i pomocy w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

BobaN3942
-#
Posty: 2
Rejestracja: pn 21 sty, 2013 18:40

Socom gra multiplayer

Post autor: BobaN3942 »

Witam właśnie chcę zakupić gre SOCOM na ps2, ale tu pojawia się wątpliwość czy serwery SOCOMu nadal działają, ponieważ ta gra jest głównie pod tryb multi, a z tego co wiem to większość serwerów przeznaczonych do rozgrywek w gry na ps2 zostało wyłączone. Proszę o odpowiedź. Z góry dzięki.

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

O ile mi wiadomo, to serwery padły, ale niestety nie mam konsoli pod ręką by sprawdzić, czy to prawda.

Gomuł
-#
Posty: 34
Rejestracja: czw 05 sty, 2012 18:25

Post autor: Gomuł »

Wszystkie socomy padły. Kup najlepiej battlefielda. Tam gra duuuużo osób o każdej porze dnia. Drugie miejsce po BF to call of duty 3. Nie wiem ile osób gra ale kiedyś też sporo grało. Socoma można chyba pograć lan przez xkai link.

BobaN3942
-#
Posty: 2
Rejestracja: pn 21 sty, 2013 18:40

okej

Post autor: BobaN3942 »

Dzięki za szybką odpowiedź. I jeszcze w kwestii battlefielda to serwery na ps2 dzialają? Wole się upewnić przed zakupem =d

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

W Battlefield 2 Modern Combat grało nawet kilka osób z forum, więc da radę sie pewnie z nimi zgadać.

ODPOWIEDZ