Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Crash Bandicoot 3 na ps2 emulator epsxe

dyskusje na temat gier i pomocy w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

nenunia92
-#
Posty: 4
Rejestracja: sob 06 kwie, 2013 14:56

Crash Bandicoot 3 na ps2 emulator epsxe

Post autor: nenunia92 »

Mam emulator epsxe na ps2 i pobrałam grę "Crash Bandicoot 3" i jak jest w pierwszym świecie druga runda (wodna) to nie widać tych ryb co zjadają crash'a i tam innych niebezpieczeństw też nie widać, ponadto w połowiej tej planszy zanika crash w niektórych momentach :( co mam zrobić aby crash działał poprawnie ?

Dziękuje z góry za udzieloną pomoc.

Pozdrawiam,
nenunia92

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

No witaj.
Prawdopodobnie chodzi o wadliwy obraz płyty bądź zły sterownik grafiki w emulatorze. Mogłabyś(zgaduję, że jesteś kobietą, jeśli jest inaczej, to przepraszam) przesłać link skąd pobierałaś Crasha? Wtedy dowiemy się, czy ten obraz nie jest przypadkiem wadliwy.

nenunia92
-#
Posty: 4
Rejestracja: sob 06 kwie, 2013 14:56

Post autor: nenunia92 »

pobierałam kilka różnych a przeważnie na chomikuj . pobierałam w .iso i zmieniałam skrót na .bin no chyba że coś źle zrobiłam :)

p.s. tak jestem kobietą, z krwi i kości :) w dodatku blondynką a dokładniej kolor ten to ciemny blond więc jeśli robię głupoty to pewnie dla tego :D

xzer0
-#
Posty: 117
Rejestracja: sob 01 cze, 2013 20:41

Post autor: xzer0 »

Ok. Nie zmienia się skrótu w "zmień nazwę". Potrzebujesz program ultra iso pełną wersję (wpisz ultra iso peb). Jak już ściągniesz z peb'a pełną wersję to wybierz Narzędzia>Konwertuj. Następnie wybierasz obraz gry i wybierasz format wyjściowy (bin). Klikasz start. Plik iso zamieni się na bin (będą 2 obrazy. Iso i bin)

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Dokładnie tak jak napisał xzer0. Zmiana za pomocą "Zmień nazwę" nie daje Ci nic. Musisz pobrać UltraISO, otworzyć w nim obraz i zapisać go jako bin/cue. Choć dziwne, bo emulatory przecież czytają iso...

ODPOWIEDZ