Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Problem z gierkami, gdzie leży problem ?

dyskusje na temat gier i pomocy w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

Flyethemoon
-#
Posty: 23
Rejestracja: sob 22 paź, 2011 17:32

Problem z gierkami, gdzie leży problem ?

Post autor: Flyethemoon »

Mam taki mini problem z gierkami



-Freedom Fighters, gra chodzi bardzo dobrze, ale kiedy chcę odsłuchać odprawę do misji po 1szych misjach z ratowaniem Troy,a i Izabelli, to słyszę głośne piknięcie, i potem wszystkie głosy cichną ale tylko na chwilkę.


-Burnout 2

JW też dobrze działa, ale w trakcie dalszych wyścigów po jakimś czas gra się wiesza, i potem znów działa i znów zawiesza i tak prawie non stop przez cały wyścig.



-Formula one 2003

Też gra działa dobrze, ale kiedy obijam się za dużo o bandy, to gra się wiesza


W czym jest problem ?

-Stanu płytek ?
-Konsoli ?

Gry są 100% orginałki, a konsola nie była przerabiana.

Awatar użytkownika
Birkin_Pl
-#
Posty: 381
Rejestracja: sob 28 sty, 2012 22:08
Lokalizacja: Olsztyn City
Kontakt:

Post autor: Birkin_Pl »

Lekkie odkopywanie ale...
Jedyne co przychodzi mi do głowy to laser. Od kiedy masz tą konsole i jak intensywnie ją używasz ? czy z innymi grami jest również jakiś problem ?
_________________________________
Fan Sony oraz ich konsol, gracz retro. Siedzi tutaj od 2012...

koalai
-#
Posty: 1
Rejestracja: pn 12 paź, 2020 12:54

Re: Problem z gierkami, gdzie leży problem ?

Post autor: koalai »

ja też miałem takie problemy jak ty. ale ciągle naciskałem na ich rozwiązanie. od kilku lat gram tylko w gry online i jestem szczęśliwy. zwłaszcza, gdy dowiedziałem się o https://vulkan.bet/pl/category/slots, moja radość nie miała granic. to świetna okazja, aby grać zarówno na komputerze, jak i telefonie, poza tym mogę zarabiać w ten sposób. bardzo wygodne

Liliana
-#
Posty: 1
Rejestracja: czw 04 lut, 2021 12:12

Re: Problem z gierkami, gdzie leży problem ?

Post autor: Liliana »

I had problems with games, too, and I was very angry. Now I chose the online game https://polskie-kasyna-internetowe.pl/b ... -depozytu/ with no deposit bonuses. It's more convenient and you can save money.

ODPOWIEDZ