Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Które GTA według was jest lepsze?

dyskusje na temat gier i pomocy w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

helios98
-#
Posty: 65
Rejestracja: czw 08 lis, 2012 15:43

Post autor: helios98 »

@ref (przepraszam za spam)

Jason66
-#
Posty: 79
Rejestracja: śr 28 gru, 2011 20:44

Post autor: Jason66 »

Moim zdaniem wszystkie są wporzo bo... chyba wszystkie mało się różnią :D tylko animacjami i teksturami chyba, no i radiem. Wg mnie GTA III takie ponure było zawsze. A Liberty City Stories? To samo miasto ale trochę lepiej, inny klimat, Vice City Stories i Vice City to wiadomo, Miami style... a San Andreas chyba i tak mi się wydaje najlepsze.

Awatar użytkownika
Birkin_Pl
-#
Posty: 381
Rejestracja: sob 28 sty, 2012 22:08
Lokalizacja: Olsztyn City
Kontakt:

Post autor: Birkin_Pl »

"Moim zdaniem wszystkie są wporzo bo... chyba wszystkie mało się różnią :D" Człowieku wiesz że GTA ma coś takiego jak fabuła xD
_________________________________
Fan Sony oraz ich konsol, gracz retro. Siedzi tutaj od 2012...

Jason66
-#
Posty: 79
Rejestracja: śr 28 gru, 2011 20:44

Post autor: Jason66 »

@UP - no wiesz, ja w San Andreas grałem w singla od premiery do 2009 roku, a dodatkowo od 2007 do teraz czasami ale rzadko siedziałem na SAMPie, wtedy non-stop, potem przestałem i do singla wróciłem, więc ja tu o SA mogę wam na wszystkie pytania odpowiedzieć :d warto dodać że na jednym serwie DM (PMS - Polski Mega Serwer) miałem ok. 700h przegranych, siedziałem w PAWNO i robiłem swoje obiekty oraz mapki, robiłem mody (tekstury itd.) no i misje oraz filmy w DYOM i SanAn Studio, uczestniczyłem w projekcie Multi Vice i miałem wystartować z projektem o moim mieście (pedsy, auta polskie, tekstury też polskie, do tego misje np. z mafią pruszkowską) ale skończyło sie na obiektach, miałem 2 serwery i sam grałem (jako stały gracz) na chyba 6. Więc nikt mi tu nie zarzuci że nie wiem nic o GTA San Andreas :mrgreen:

A tam pisałem o tym że na PS2 oprócz fabuły to niczym się praktycznie nie różni, bo grafika jest ta sama oprócz tekstur... w które GTA bym nie grał na PS2 to każde mi się kojarzy z innymi... a jeżeli chodzi o fabuły to San Andreas zdecydowanie najlepsza spośród GTA na PS2, potem Vice City, Liberty City Stories, Vice City Stories i GTA III.

ODPOWIEDZ