Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, Sklep GO-TO-THE-SHOP !Super Zakupy!

Które GTA według was jest lepsze?

dyskusje na temat gier i pomocy w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

helios98
-#
Posty: 65
Rejestracja: czw 08 lis, 2012 15:43

Post autor: helios98 »

@ref (przepraszam za spam)

Jason66
-#
Posty: 79
Rejestracja: śr 28 gru, 2011 20:44

Post autor: Jason66 »

Moim zdaniem wszystkie są wporzo bo... chyba wszystkie mało się różnią :D tylko animacjami i teksturami chyba, no i radiem. Wg mnie GTA III takie ponure było zawsze. A Liberty City Stories? To samo miasto ale trochę lepiej, inny klimat, Vice City Stories i Vice City to wiadomo, Miami style... a San Andreas chyba i tak mi się wydaje najlepsze.

Awatar użytkownika
Birkin_Pl
-#
Posty: 381
Rejestracja: sob 28 sty, 2012 22:08
Lokalizacja: Olsztyn City
Kontakt:

Post autor: Birkin_Pl »

"Moim zdaniem wszystkie są wporzo bo... chyba wszystkie mało się różnią :D" Człowieku wiesz że GTA ma coś takiego jak fabuła xD
_________________________________
Fan Sony oraz ich konsol, gracz retro. Siedzi tutaj od 2012...

Jason66
-#
Posty: 79
Rejestracja: śr 28 gru, 2011 20:44

Post autor: Jason66 »

@UP - no wiesz, ja w San Andreas grałem w singla od premiery do 2009 roku, a dodatkowo od 2007 do teraz czasami ale rzadko siedziałem na SAMPie, wtedy non-stop, potem przestałem i do singla wróciłem, więc ja tu o SA mogę wam na wszystkie pytania odpowiedzieć :d warto dodać że na jednym serwie DM (PMS - Polski Mega Serwer) miałem ok. 700h przegranych, siedziałem w PAWNO i robiłem swoje obiekty oraz mapki, robiłem mody (tekstury itd.) no i misje oraz filmy w DYOM i SanAn Studio, uczestniczyłem w projekcie Multi Vice i miałem wystartować z projektem o moim mieście (pedsy, auta polskie, tekstury też polskie, do tego misje np. z mafią pruszkowską) ale skończyło sie na obiektach, miałem 2 serwery i sam grałem (jako stały gracz) na chyba 6. Więc nikt mi tu nie zarzuci że nie wiem nic o GTA San Andreas :mrgreen:

A tam pisałem o tym że na PS2 oprócz fabuły to niczym się praktycznie nie różni, bo grafika jest ta sama oprócz tekstur... w które GTA bym nie grał na PS2 to każde mi się kojarzy z innymi... a jeżeli chodzi o fabuły to San Andreas zdecydowanie najlepsza spośród GTA na PS2, potem Vice City, Liberty City Stories, Vice City Stories i GTA III.

ODPOWIEDZ