Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Ile czasu potrzeba na ukończenie tych gier

dyskusje na temat gier i pomocy w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

helios98
-#
Posty: 65
Rejestracja: czw 08 lis, 2012 15:43

Ile czasu potrzeba na ukończenie tych gier

Post autor: helios98 »

Witam własnie kupuje GTA VCS, FIFA13 i NFS: Carbon i tu moje pytanie ile czasu poświecę się grze robieniu jej 100%?

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

FIFA 13 - Czasu trochę poświęcisz. Powygrywanie wszystkich trofeów w każdej lidze, a ponadto granie własnym zawodnikiem, który też ma dane wyzwania. Spokojnie parę miesięcy.

Carbon - Spokojnym graniem po 2-3 godziny dziennie, może Ci to zająć ok 3 tygodni :)

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Carbon aż tak długi nie jest, a GTA VCS nie przeszedłem, ale to jest mapka jak w zwykłym Vice City, to fabuła będzie podobnie długa + znajdywanie tych balonów do ustrzelenia.
Fifa cię zmasakruje :)
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Jason66
-#
Posty: 79
Rejestracja: śr 28 gru, 2011 20:44

Post autor: Jason66 »

Tak, mi osobiście 100% w Fifie (ale 11, zresztą Fifa na PS2 to żart i nic się nie zmienia) zajęło 1,5 miesiąca około ale ja to cisnąłem po 6h dziennie ;d w Zostań Gwiazdą miałem wszystkie trofea + status Legendy, rekordy też wszystkie. Ale nie chcę przechodzić przez przechodzenie 100% Fify... :shock: masakra -_-

ODPOWIEDZ