Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, Sklep GO-TO-THE-SHOP !Super Zakupy!

Ile czasu potrzeba na ukończenie tych gier

dyskusje na temat gier i pomocy w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

helios98
-#
Posty: 65
Rejestracja: czw 08 lis, 2012 15:43

Ile czasu potrzeba na ukończenie tych gier

Post autor: helios98 »

Witam własnie kupuje GTA VCS, FIFA13 i NFS: Carbon i tu moje pytanie ile czasu poświecę się grze robieniu jej 100%?

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

FIFA 13 - Czasu trochę poświęcisz. Powygrywanie wszystkich trofeów w każdej lidze, a ponadto granie własnym zawodnikiem, który też ma dane wyzwania. Spokojnie parę miesięcy.

Carbon - Spokojnym graniem po 2-3 godziny dziennie, może Ci to zająć ok 3 tygodni :)

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Carbon aż tak długi nie jest, a GTA VCS nie przeszedłem, ale to jest mapka jak w zwykłym Vice City, to fabuła będzie podobnie długa + znajdywanie tych balonów do ustrzelenia.
Fifa cię zmasakruje :)
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Jason66
-#
Posty: 79
Rejestracja: śr 28 gru, 2011 20:44

Post autor: Jason66 »

Tak, mi osobiście 100% w Fifie (ale 11, zresztą Fifa na PS2 to żart i nic się nie zmienia) zajęło 1,5 miesiąca około ale ja to cisnąłem po 6h dziennie ;d w Zostań Gwiazdą miałem wszystkie trofea + status Legendy, rekordy też wszystkie. Ale nie chcę przechodzić przez przechodzenie 100% Fify... :shock: masakra -_-

ODPOWIEDZ