Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Wersje gier Europa/Usa różnica?

dyskusje na temat gier i pomocy w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

betlejewski365
-#
Posty: 22
Rejestracja: ndz 07 gru, 2014 21:49

Wersje gier Europa/Usa różnica?

Post autor: betlejewski365 »

Spotkałem się gdy pobieram gry z wersjami np. Europa lub Usa.Wiem,że chodzi tu o języki,ale czy poza tym to jest coś więcej w grach?Coś innego w poszczególnych wersjach?

:lol:

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Tak. Różnią się tzw. regionem. W praktyce NTSC (USA/JAP) ma odświeżanie 60Hz, a PAL (EUR) ma 50Hz. Na starych telewizorach wyświetlają się NTSC bez koloru. Różnicę w odświeżaniu widać m.in. w grze Tekken 3. Na korzyść NTSC.
hasło do moich uploadów: 1234

betlejewski365
-#
Posty: 22
Rejestracja: ndz 07 gru, 2014 21:49

Post autor: betlejewski365 »

Czyli lepsze jest NTSC?

Arkl1t3
-#
Posty: 387
Rejestracja: wt 22 cze, 2010 14:31
Lokalizacja: król. rząd. złodziei

Post autor: Arkl1t3 »

tez warto wspomniec ze gry z PAL sa wyswietlane w 25 klatkach a gry NTSC w 30 klatkach (co w sumie to to samo co 50hz i 60hz jak wspomnial ExGamer), no i jest roznica w rozdzielczosci, mala ale jest. Pal ma troche wieksza. czasami tez wersje pal i ntsc roznia sie zawartoscia ale rzadko i sa to drobne roznice (najczesciej iloscia wyboru jezykow) np taka roznice widac w grze tenchu 1 i 2, w wersji pal sa shurikeny (gwiazdki) do rzucania a w NTSC sa kunai (noze) albo chyba na odwrot nipamietam juz.
betlejewski365 pisze:Czyli lepsze jest NTSC?
jesli chodzi o plynnosc grania to tak NTSC lepsze
PS1: SCPH-5502+CHIP+Color Fix
PS2: SCPH-35003, SCPH-39004, SCPH-77003, SCPH-77004, FMCB

Awatar użytkownika
torencik
-#
Posty: 131
Rejestracja: pt 04 sty, 2013 22:53

Post autor: torencik »

Ja grając na NTSC zauważyłem wielką różnice oprócz płynniejszej gry grafika była lepsza.Porównywałem Gta Vcs w NTSC i PAL i naprawdę różnica była mocno widoczna.Ale może to dzięki kablowi component nie wiem.Ale u mnie różnica była.Ale jest jeden minus że rozdzielczość jest trochę mniejsza mi to akurat w graniu nie przeszkadzało.Więc pobieraj gry w NTSC.Ale pamiętaj o tym że jest NTSC-J i NTSC-U.Końcówka J oznacz grę w języku Japońskim czyli nie polecam :D a U jest w języku Angielskim ale można też wybrać inny wszystko zależy czy gra ma taką opcję.Wiem że pewnie to wiesz.Ale wolałem to napisać :).
Obrazek[/URL]

ODPOWIEDZ