Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

TEKKEN 3

opisy przejścia poszczególnych misji w grze

Moderator: Moderatorzy

literek
-#
Posty: 1
Rejestracja: czw 31 gru, 2009 18:54
Lokalizacja: Drawsko Pom
Kontakt:

TEKKEN 3

Post autor: literek »

Witam nie obrazajac mojego poprzednika uwazam ze lista ciosow jest krocitka dlatego zapraszam do lektory ciosow na tej stronie moim zdaniem sa wsyzstkie
http://www.tekkenzaibatsu.com/tekken3/_movelist.php

Awatar użytkownika
michael69
-#
Posty: 1811
Rejestracja: czw 15 maja, 2008 08:47
Kontakt:

Post autor: michael69 »

A dlaczego miałbym się obrażać.... , ach chyba rozumiem ;)
Podtytuł !
To jest/była moja taka malutka prowokacja, dlatego każdej postaci dałem osobny post aby forumowicze niezgadzający się z tym podtytułem, po prostu dopisywali swoje czy też zapożyczone, ciosy,combosy itd. Bo jak wiadomo, to tak naprawdę nie ma nigdzie "spisanych" wszystkich strategi walk.
Kiedy gra się ukazała i była na HIT-cie, "maniacy bijatyk" studiowali każdą kombinację klawiszologi, wymyślając co rusz to nowe rozwiązania czasem różniące się dosłownie jednym procentem od podstawowego.
Jednak jak widać, oni odeszli wraz z naszą konsolką..., a dzisiejszym graczom na początek, a raczej koniec taka "doza" wystarcza...
Pozdrawiam.
Ciągle zapominamy, że człowiek nieustannie musi korzystać z pomocy innych ludzi.
Dlatego poniżamy się, wyśmiewając potrzebujących pomocy.

ODPOWIEDZ