Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Crash Bash (Bossowie)

opisy przejścia poszczególnych misji w grze

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
snakeshake
-#
Posty: 191
Rejestracja: pt 09 kwie, 2010 00:02
Lokalizacja: Nie wiem.
Kontakt:

Crash Bash (Bossowie)

Post autor: snakeshake »

Papu Papu Zdjęcie

Papu Papu -
Na początek Papu Papu uderzy berłem w ziemię i płytki będą się podnosić a ty musisz to przeskoczyć. Później Papu Papu wyczaruje dwa fałszywe Crash'e , i musimy ich rozwalić a jak Papu Papu zacznie się śmiać ,to uderz go kamieniem lub "TNT".Powtarzaj to kilka razy.

Bearminator Zdjęcie

Bearminator -
Na początku Bearminator wystrzeli metalowego miśka, który będzie w ciebie celował z rakiety, a kiedy ją wystrzeli, to spróbuj go zepchnąć z Wysepki lodu , i pojawi się na środku rakieta,zbierz ją i wyceluj w głowę Bearminator'a. Potem Bearminator wystrzeli bombę i rozwali górną lewą część Wysepki lodu i teraz wystrzeli dwa metalowe miśki unikaj rakiet i strąć je i znów wyceluj rakieta w głowę Bearminator'a. Potem Bearminator wystrzeli kolejną bombę w dolną lewą część kry. Wystrzeli teraz trzy miśki, unikaj rakiet i zepchnij je, a potem zbierz rakietę i strzel nią w Bearminatora, a wygrasz.

Komodo bros Zdjęcie

Komodo Bros -
Jesteś w czołgu i musisz zniszczyć machinę braci Komodo.Najpierw zniszcz wyrzutnię min (uważaj na pociski) potem zniszcz działa laserowe, Wyrzutnię rakiet, a po tym Bracia Komodo zasiądą w czołgi i musisz ich wykończyć.

N.Oxide Zdjęcie

Nitrous Oxide -
Porada: leć za N.Oxide'em, unikaj przeszkód, rakiet, i rozwalaj skrzynie z Nitro, aż dolecisz do pewnego "portalu" i musisz pokonać N. Oxide'a w mini-gierkę z piłeczkami.Odbijaj je, unikaj rakiet i czerwonych piłek dopóki nie wygrasz.

Źródło- Wiele + Ja sam też coś dodałem

ODPOWIEDZ