Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, Sklep GO-TO-THE-SHOP !Super Zakupy!

Crash Bash (Bossowie)

opisy przejścia poszczególnych misji w grze

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
snakeshake
-#
Posty: 191
Rejestracja: pt 09 kwie, 2010 00:02
Lokalizacja: Nie wiem.
Kontakt:

Crash Bash (Bossowie)

Post autor: snakeshake »

Papu Papu Zdjęcie

Papu Papu -
Na początek Papu Papu uderzy berłem w ziemię i płytki będą się podnosić a ty musisz to przeskoczyć. Później Papu Papu wyczaruje dwa fałszywe Crash'e , i musimy ich rozwalić a jak Papu Papu zacznie się śmiać ,to uderz go kamieniem lub "TNT".Powtarzaj to kilka razy.

Bearminator Zdjęcie

Bearminator -
Na początku Bearminator wystrzeli metalowego miśka, który będzie w ciebie celował z rakiety, a kiedy ją wystrzeli, to spróbuj go zepchnąć z Wysepki lodu , i pojawi się na środku rakieta,zbierz ją i wyceluj w głowę Bearminator'a. Potem Bearminator wystrzeli bombę i rozwali górną lewą część Wysepki lodu i teraz wystrzeli dwa metalowe miśki unikaj rakiet i strąć je i znów wyceluj rakieta w głowę Bearminator'a. Potem Bearminator wystrzeli kolejną bombę w dolną lewą część kry. Wystrzeli teraz trzy miśki, unikaj rakiet i zepchnij je, a potem zbierz rakietę i strzel nią w Bearminatora, a wygrasz.

Komodo bros Zdjęcie

Komodo Bros -
Jesteś w czołgu i musisz zniszczyć machinę braci Komodo.Najpierw zniszcz wyrzutnię min (uważaj na pociski) potem zniszcz działa laserowe, Wyrzutnię rakiet, a po tym Bracia Komodo zasiądą w czołgi i musisz ich wykończyć.

N.Oxide Zdjęcie

Nitrous Oxide -
Porada: leć za N.Oxide'em, unikaj przeszkód, rakiet, i rozwalaj skrzynie z Nitro, aż dolecisz do pewnego "portalu" i musisz pokonać N. Oxide'a w mini-gierkę z piłeczkami.Odbijaj je, unikaj rakiet i czerwonych piłek dopóki nie wygrasz.

Źródło- Wiele + Ja sam też coś dodałem

ODPOWIEDZ