Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Kody do Dragon ball final baut

kody do gier

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Blood1
-#
Posty: 16
Rejestracja: czw 15 kwie, 2010 08:34

Kody do Dragon ball final baut

Post autor: Blood1 »

Na ekranie z napisem start (będzie goku na tle nieba ) trzeba wpisać.Prawo lewo dół góra tyle razy aż będzie takie piknięcie.To wszystkie postacie mamy teraz pora na ssj4 po wpisaniu tamtego kodu piszemy 4 razy trójkąt i 9 razy kwadrat to tyle działają na 100% sprawdzałem

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Bardzo chaotycznie
Napisz dokładniej, bo nie wiadomo dokładnie o co chodzi
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
Blood1
-#
Posty: 16
Rejestracja: czw 15 kwie, 2010 08:34

Post autor: Blood1 »

Dobra to od początku.Włączamy grę i jest film taki dłuższy przewijamy go przyciskiem start.Dobra teraz jest goku na tle nieba(zależy od wersji ja mam goku)i miga napis press start i teraz naciskamy po kolei prawo lewo dół góra prawo lewo dół góra prawo lewo dół góra to na prawie wszystkie postacie by odblokować ssj4 goku trzeba naciskać po kolei 4 razy trójkąt i 9 razy kwadrat.Żeby dostać bebi to trzeba pokonać go na vs com.Mam nadzieję że pomógłem :-D

[ Dodano: Sob 08 Maj, 2010 14:03 ]
Zohan teraz lepiej :?:

[ Dodano: Sob 08 Maj, 2010 14:03 ]
Zohan teraz lepiej :idea:
Pozdro dla moderatorów i uploaderów

ODPOWIEDZ