Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, Sklep GO-TO-THE-SHOP !Super Zakupy!

Kody do Dragon ball final baut

kody do gier

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Blood1
-#
Posty: 16
Rejestracja: czw 15 kwie, 2010 08:34

Kody do Dragon ball final baut

Post autor: Blood1 »

Na ekranie z napisem start (będzie goku na tle nieba ) trzeba wpisać.Prawo lewo dół góra tyle razy aż będzie takie piknięcie.To wszystkie postacie mamy teraz pora na ssj4 po wpisaniu tamtego kodu piszemy 4 razy trójkąt i 9 razy kwadrat to tyle działają na 100% sprawdzałem

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Bardzo chaotycznie
Napisz dokładniej, bo nie wiadomo dokładnie o co chodzi
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
Blood1
-#
Posty: 16
Rejestracja: czw 15 kwie, 2010 08:34

Post autor: Blood1 »

Dobra to od początku.Włączamy grę i jest film taki dłuższy przewijamy go przyciskiem start.Dobra teraz jest goku na tle nieba(zależy od wersji ja mam goku)i miga napis press start i teraz naciskamy po kolei prawo lewo dół góra prawo lewo dół góra prawo lewo dół góra to na prawie wszystkie postacie by odblokować ssj4 goku trzeba naciskać po kolei 4 razy trójkąt i 9 razy kwadrat.Żeby dostać bebi to trzeba pokonać go na vs com.Mam nadzieję że pomógłem :-D

[ Dodano: Sob 08 Maj, 2010 14:03 ]
Zohan teraz lepiej :?:

[ Dodano: Sob 08 Maj, 2010 14:03 ]
Zohan teraz lepiej :idea:
Pozdro dla moderatorów i uploaderów

ODPOWIEDZ