Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Kod do Crash Bandicoot 2

kody do gier

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
BUS
-#
Posty: 34
Rejestracja: wt 10 lip, 2012 13:43
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Kod do Crash Bandicoot 2

Post autor: BUS »

Nie jest to kod pozwalający osiągnąć wiele, ale bardzo umila grę. Szczególnie jak ją całkowicie ukończysz :-D .

Stań na platformie transportującej pomiędzy "pięterkami", przytrzymaj jednocześnie R1, R2, L1, L2 oraz trójkąt po czym wciśnij górę lub dół (musisz trzymać wszystkie przyciski). Zależnie na jakim piętrze się znajdujesz, będziesz mógł ponownie walczyć z bossami. Miłego grania. ;-)
Fan gier na PS1/PSX, PS2 oraz PS3.
Jak ktoś chętny na online w Tekkena 6, Tekkena Taga 2 lub Soul Calibura IV, to zapraszam. Mój nick BUS_pl. Jak masz pytanie pisz na priv. Chętnie pomogę. ;]
Miłego dnia ;]

RENCISTAMADAFAKO@WP.pl
-#
Posty: 5
Rejestracja: pn 10 lut, 2014 12:59

Post autor: RENCISTAMADAFAKO@WP.pl »

to dziwne , bo ja wiem o tym , że się trzyma sam trójkąt

Awatar użytkownika
BUS
-#
Posty: 34
Rejestracja: wt 10 lip, 2012 13:43
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: BUS »

Być może. Ja parę lat temu się dopiero o tym dowiedziałem i znam ten kod w takiej wersji. Muszę sprawdzić czy sam trójkąt działa. ;-)
Fan gier na PS1/PSX, PS2 oraz PS3.
Jak ktoś chętny na online w Tekkena 6, Tekkena Taga 2 lub Soul Calibura IV, to zapraszam. Mój nick BUS_pl. Jak masz pytanie pisz na priv. Chętnie pomogę. ;]
Miłego dnia ;]

ODPOWIEDZ