Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Problem z Need for Speed Porsche 2000

recenzje, solucje, kody, oraz wszelka pomoc w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

Manietu
-#
Posty: 3
Rejestracja: ndz 04 sty, 2015 15:10

Problem z Need for Speed Porsche 2000

Post autor: Manietu »

Witam

Mam problem z grą Need for Speed Porsche 2000. Po 12 sekundach gry na konsoli wyścig restartuje się. Próbowałem nagrywać różne uploady (m. in. emuparadise, nitroroms) przy pomocy różnych programów i różnymi prędkościami. Objawy zawsze są takie same. Udało mi się nawet przerobić pliki APE na BIN i i znaleźć odpowiedni plik CUE, ale nic nie pomogło.Wiem, że problem się powtarza, ale proszę o pomoc. Potrzebuję konieczne wersji PAL z językiem angielskim.

Z góry dziękuję wszystkim za pomoc!

Arkl1t3
-#
Posty: 387
Rejestracja: wt 22 cze, 2010 14:31
Lokalizacja: król. rząd. złodziei

Post autor: Arkl1t3 »

z tego co sie orientuje ta gra jest zabezpieczona zabezpieczeniem libcrypt i musisz ja spatchowac zanim ja wypalisz

http://consolecopyworld.com/psx/psx_patches_n_2.shtml tutaj masz patch, sciagnij ten do wersji angielskiej
patchujesz programem ppf-o-matic
PS1: SCPH-5502+CHIP+Color Fix
PS2: SCPH-35003, SCPH-39004, SCPH-77003, SCPH-77004, FMCB

Manietu
-#
Posty: 3
Rejestracja: ndz 04 sty, 2015 15:10

Post autor: Manietu »

Fajny trop, tylko strona nie działa. Czy dużo więcej gier jest pozabezpieczanych Libcryptem? Przy ładowaniu zawiesza się mi np. Formula One 99 czy Toca World Touring Car i nie wiem, czy to pomoże, czy to może kwestia np. lasera lub starego modchipa.

Arkl1t3
-#
Posty: 387
Rejestracja: wt 22 cze, 2010 14:31
Lokalizacja: król. rząd. złodziei

Post autor: Arkl1t3 »

No kurde dopiero co niedawno na nia wchodzilem... poczekaj pare dni i sprobuj jeszcze raz odwiedzic moze maja problem z serwerem. Innych takich stron nie moge namierzyc a to jest potrzebne niestety. Tych gier nie bylo duzo nie wiem do 50? Ale niestety pozabezpieczali duzo fajnych tytulow. np soul reaver, ape escape, resident evil 3, crash team racing, dino crisis, medievil, mission imposible, spyro the dragon 3, resident evil survivor reszty nie pamietam. Co do tych tytulow co podales teraz to nei wiem czy sa zabezpieczone a nie moge znalesc listy zadnej:/ aha kazdy region ma inne gry zabezpieczone np w usa soul reaver czy resident evil 3 nie ma zabezpieczenia.

starosc chipa nie ma nic do rzeczy (no chyba ze sie zwyczajnei zwalil) sam mam chipa z ery kiedy jeszcze robiono i sprzedawano oficjalnie gry PSX i dziala do dzisiaj bez problemu.
Tez nie zawsze nie ma co od razu obwiniac laser, czasami mozna zle nagrac plyte i nawet na dobrym sie wali. a gdzie ci sie to wiesza?

edit
znalazlem backup tych patchy na innej stronie ale neistety to nie sa wszystkie jakie byly na cosnolecopyworld

http://www.epforums.org/showthread.php? ... es-Archive


wiem ze na jednym forum pewien typek ma wszystkie patche ok 303mb. nie wiem jak sie uda to sprobuje sie z nim skontaktowac, uploaduje na swoje konto i wrzuce gdzies tu na forum
PS1: SCPH-5502+CHIP+Color Fix
PS2: SCPH-35003, SCPH-39004, SCPH-77003, SCPH-77004, FMCB

Manietu
-#
Posty: 3
Rejestracja: ndz 04 sty, 2015 15:10

Post autor: Manietu »

Faktycznie. Strona wróciła i pomogło. Niemniej spatchowana Toca WTC nadal czasami zawiesza się przy ładowaniu. Zupełnie bez reguły. Czasami wyścig się uruchomi, innym razem ten sam wyścig zawiesi się, dokładnie tak, jakby LibCrypt nadal zabezpieczał płytę. Przy uruchomieniu włącza się intro patcha Paradoxu. Czy robię coś źle?

Arkl1t3
-#
Posty: 387
Rejestracja: wt 22 cze, 2010 14:31
Lokalizacja: król. rząd. złodziei

Post autor: Arkl1t3 »

a czy przed nagraniem sprawdzales obraz plyty z wgranym patchem na emualtorze? dzieje sie to samo?
PS1: SCPH-5502+CHIP+Color Fix
PS2: SCPH-35003, SCPH-39004, SCPH-77003, SCPH-77004, FMCB

ODPOWIEDZ