Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Problem z dźwiękiem i muzyką w grach

recenzje, solucje, kody, oraz wszelka pomoc w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

dechel
-#
Posty: 6
Rejestracja: ndz 21 gru, 2014 19:42

Problem z dźwiękiem i muzyką w grach

Post autor: dechel »

Witam wszystkich ponownie

Jakimś cudem po wielu próbach udało mi się odpalić kilka gierek (wypalanie 10x na ultraIso, płyty: Verbatim crystal Azo).

I teraz nie wiem czy to kwestia obrazów czy dalej mojego słabego lasera ale, np. w Tombi! i w Abe's Oddysee nie mam głosu w przerywnikach filmowych (w Tombi! nie tną się w Abe's bardzo). Tak samo w Crocu 1 nie mam np. w ogóle muzyki, tylko dźwięki z gry. Z kolei w Tekkenie 3 dźwięk i muzyka próbuje szarpać ale można uznać, że ich nie ma.

Wszystkie obrazy płyt (prócz Croca), które wypaliłem pochodzą z linkowni z tutejszego forum. Proszę o rady. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Prawdopodobnie już laser do wymiany. Jeśli FMV się tnie to juz tylko wymiana lasera. :)
hasło do moich uploadów: 1234

ODPOWIEDZ