Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Gry z dzieciństwa!!!

recenzje, solucje, kody, oraz wszelka pomoc w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
OldShatterhand
-#
Posty: 231
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 11:17
Lokalizacja: Poznań

Post autor: OldShatterhand »

ja nie przeszedłem oddworlda, zaciąłem sie pod koniec i nie umiałem przejść. gra ogólnie bardzo fajna ale nie źle schizująca i nie chce mi sie juz w to grać ;p
Ja jeszcze playstation mam i se pykam w jakieś gierki z dzieciństwa i dzięki wam moge dalej w nie grać :D
Ocalić od zapomnienia PSX

setryu11
-#
Posty: 2
Rejestracja: pn 05 paź, 2009 12:55

Post autor: setryu11 »

hmm jak miło wrócić do tamtych czasów... :)
1 Spyro 2 (potrafiłem grać całe dnie w poszukiwaniu 1 kryształu :))
2 Thps 2
3 Resident evil 2 (jak byłem mały to się nieźle ,,nastarzyłem'' z tą grą)
4 Kula world
5 Crock :)
6 Medievil 2 :)
7 Spider man :) (nie pamiętam jaka część ale można było zbierać takie białe pająki , były jakoś ukryte i wtedy dostawało się biały kostium na jakiś czas. Mógłby ktoś mi napisać na pw albo w temacie jaka to część ?)

Awatar użytkownika
pokolorowana
-#
Posty: 2
Rejestracja: ndz 22 lis, 2009 15:02
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Post autor: pokolorowana »

ja gram do dzisiaj bo mam psx :P
a gry to:
Kula World
Crash Bandicoot 1,2,3
Tekken 3
Resident Evil 1 albo 2 teraz nie wiem
Croc 2 Oczywiście
Ale codziennie było przesiadywanie nad Crashem.
Patrycja ;]

Awatar użytkownika
otakumano
-#
Posty: 5
Rejestracja: ndz 29 lis, 2009 22:31

Post autor: otakumano »

Mógłbym wymienić naprawę sporo gier które utkwiły mi w pamięci z czasów dzieciństwa ale skupie się na kilku.

Final Fantasy 7-Moja ulubiona gra wszechczasów
Resident Evil 3-Imo najlepsza część Resident Evil
Silent Hill-Klimacik przedni, można w gacie narobić ze strachu.
Crash Bandicoot 3 Warped-Kochałem tą grę xD
Medievil-Z ta również mam same miłe wspomnienia

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Hoo, ja to grałem w Tekkena 3 jak miałem ze 4 lata ;D
Potem grałem (jak miałem 6 lat) w FinalDoom'a (zes***em się ze 3 razy ze strachu ale grałem :) )
Crash Bandicoot 3 - jak można tej (chyba najlepsza przygodówka na konsole) wspaniałej gry?
MediEvil2 - grałem w nią tyle razy i przeszedłem na tyle sposobów, że teraz, gdy ściągnąłem sobie pierwszą część aż mi sie odechciewa grać
RollCage Stage 2 - ile nerwów straciłem, by przejść dalsze etapy!
Duke Nukem Land of The Babes - hoo co ja w to grałem i nie mogłem przejść (bałem sie że sie utopie xD )
Duke Nukem Time to Kill - przeszedłem, super giera i fajnie się grało w nią z kumplami, ale... Teraz, gdy to ściągnąłem to nie umiem grać
Spyro2 - 'gra otwierająca świat marzeń dziecka'
"policja" - nie pamiętam dokładnej nazwy, jest długa i dziwna, polega na jeżdżeniu policją i łapaniu bandytów (w samochodach). Było dużo "misji" i nie mogłem przejść od 8 (druga zapora na 14 a ostatnia misja 20 :P)

W te gry grałem w krótkim okresie, dużo grałem na PlayStation, bo nie miałem komputera, a mieszkam na wsi i nie mam kolegów (przyjeżdżają tylko na weekend)

Dzięki za temat, naprawdę miło powspominać stare śmiecie :]
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
kapcior7
-#
Posty: 388
Rejestracja: pn 09 lut, 2009 07:02
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: kapcior7 »

a ja jeszcze thps skateboarding(1) colina 2,v-rally,chasse the express,tekenna 3,streeet fightera chyba3 czesci EX2plus,vs marvel super heroes i alpha 3,kknd ,Abs,a oddworld
noi oczywiscie z 5 plytek z demami nie pamietam nazw 2 gier 1.co sie lisem rudym(nie Crash) chodzilo byl jagby piratem mial zbroje i pamietam ze w Demo na koncu trza bylo skakac po Kołkach i bosa rozwalic...

cutek
-#
Posty: 16
Rejestracja: wt 08 gru, 2009 13:27

Post autor: cutek »

Ja uwielbiałem:
Tekken 3
Driver 2
Hercules [demo :| ale było fajne]
Kaczor Donald
Crash
Rayman i Medal of Honor czy jakoś tak...reszty nie pamiętam

Awatar użytkownika
Szyfer
-#
Posty: 26
Rejestracja: pt 10 lip, 2009 16:44

Post autor: Szyfer »

Tekken 3
Grand Turismo
Crash Bandicot 1,2,3
Crash Bash
THPS 4 i legenda
Quake II
Czy wiesz że 90% idiotów czyta ten post z ręką na myszce? Nie ściągaj jej, już za późno...

Awatar użytkownika
Blaevy
-#
Posty: 439
Rejestracja: pt 13 mar, 2009 14:42
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Blaevy »

Hmm...najwięcej przesiadałem przy tych grach :

Metal Gear Solid (KRÓL !)
Tenchu
Final Fantasy 7
Oddworld Abe's Odysse
Crash'e
Spyro 2,3
dalej Kula World,Croc,Quake 2 (demówka),Duke Nukem'y,MediEvile (2 miałem wtedy po polsku),Spiderman,Syphon Filter (u kumpla),
Obrazek

kampol
-#
Posty: 2
Rejestracja: sob 27 mar, 2010 16:19

Post autor: kampol »

ja jak wczorajszy dzień pamiętam całe dni spędzone przy Teken 3, z kumplami zawody organizowaliśmy:)
hmm
Resident evil cała seria...
ape escape ? to co się małpy łapało kozacka gra :D
crash to moja pierwsza gra na szaraku ;] tego się nie zapomina :)

a naj naj najbardziej wciągnęła mnie seria z naszą piękna Larą Croft ;] Tomb Rider 1,2,3,4,5 wszystkie na pamięć :]

Awatar użytkownika
Gicha7
-#
Posty: 349
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 12:11
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Gicha7 »

W dzieciństwie sporo siedziałem przy Crashu, Spyro, Colinie McRea Rally, Oddworldzie, Tomb Raiderze 2 i wielu wielu innych. Te gry już chyba zostaną mi w pamięci i zawsze będą najlepszymi jakie kiedykolwiek wyszły :-P

sroka321

Post autor: sroka321 »

Ja miałem sporo gier w które 'pyczyłem' w kółko, choć najbardziej utkwiły mi w pamięci:

- Croc 2 - na końcu gry się popłakałem, takie to dla mnie było smutne jak odlatywał i się żegnał ze wszystkimi - miałem 10/11 lat wtedy :mrgreen:

- Spyro - wszystkie częsci

- Crash Bandicoot - również wszystkie częsci

- Harvest moon

- Digimon

Ahh, mógłbym tak wymieniać i wymieniać, jest tego jeszcze więcej, ale te mi się najbardziej podobały i w sumie podobają do dziś ;)

Awatar użytkownika
Pierce
-#
Posty: 655
Rejestracja: wt 11 lis, 2008 09:04
Lokalizacja: białystok

Post autor: Pierce »

Tych gier jest bardzo wiele. Kiedyś nie mogłem sobie pozwolić na masowe kupno, choć w tej kwestii niewiele się zmieniło. Jednak pobieram sporo klasyków z neta. Takie Tombi czy Centipede i wiele podobnych popierdzielonych gierek znajduje się w mojej pamięci. Redaguję na blogu i właśnie dość często sięgam po niekonwencjonalne tytuły [albo np. Puchi Karat czy Resque shot :] ]. Po prostu większość znam z dzieciństwa kiedy w łapskach miałem jedynie demko.
Obrazek

Awatar użytkownika
FurryThales
-#
Posty: 5
Rejestracja: pt 23 kwie, 2010 13:13
Kontakt:

Post autor: FurryThales »

Najbardziej to chyba Crash. Prócz tego Bloody Roar 2, strasznie lubiłem jak postacie zamieniały się w bestie :) Overboard! chociaż nie wiem, czy ktoś skojarzy taki tytuł. Sterowaliśmy małym statkiem i nic więcej nie pamiętam, mam obraz gry w głowie jednak nic więcej o niej powiedzieć nie potrafię. Fajnie, jakby udało mi się znaleźć gdzieś tą grę bo była ona całkiem niezła. Prócz tego kojarzę jakąś grę z piratami, też była taka bardziej kolorowa i chyba nawet miała elementy gier logicznych. Także chodzona bijatyka, w której mieliśmy do wyboru 3 postacie na kartach, miała chyba dwie części ale tytułu również nie pamiętam ^^

miki1406
-#
Posty: 2
Rejestracja: czw 06 maja, 2010 08:47

Post autor: miki1406 »

Nie wiem ile macie lat, ale ja mam 23... Jak ja zaczynałem grać to nie bardzo mogli moi rodzice pozwolić sobie na zakup play'a nam... Ale na gwiazdkę kupili nam wersję eksportową NES'a czyli - Pegasus'a :lol:

Dlatego łza mi się w oku kręci od przedwczoraj... Dlaczego?? Wypaliłem sobie imbNES obie płytki i gram... znowu padem :-D Contra, Micro Machines etc...

A Play'a daaaaawnooooo temu przywieźli moi bracia z Gdańska do nas na wakacje... Pamiętam taką grę, że się jeździło rowerem... A jak się jechało po moście to dual shock działał :lol: Wtedy człowiek przyzwyczajony do NESowych gier robił lol :lol:

Teraz dostałem od kumpla pierwszą wersję PSXa (wersja z chinch'ami - SCPH-1002). I gram :-) Narazie Theme Hospital i inne

ODPOWIEDZ