Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Osiągnięcia

recenzje, solucje, kody, oraz wszelka pomoc w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Gicha7
-#
Posty: 349
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 12:11
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Osiągnięcia

Post autor: Gicha7 »

Jest sporo gier na PSX, które są trudne, długie, męczące itd. Tutaj możecie sie pochwalić swoimi wyczynami w takie gry, a także i w te proste, jeżeli cieszyliście się po ukończeniu w 100 % jakiegos tytułu tutaj możecie o tym pisać.
Ja tydzień temu ukończyłem Oddworld : Abe's Oddysee. Gra czasami zmuszała do porządnego myślenia i nie należała do najłatwiejszych.
Pamiętam, że jak byłem mały to przeszedłem Crasha Bandicoota 3. Tylko nie wiem czy wszystko przeszedłem bo pamiętam, że miałem 104 % a nie wiem czy przypadkiem nie jest tego wiecej. Także Crash Team Racing przeszedłem w całości. Do tego Silent Hill, który również był dośc trudny. Noi Tomb Raider 2, którego ukończyłem [co prawda z poradnikiem :D] w wieku 5 lat.

Awatar użytkownika
Blaevy
-#
Posty: 439
Rejestracja: pt 13 mar, 2009 14:42
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Blaevy »

Ja przeszedłem Crash Bash na 200% :D
Wczoraj Medievila 1 Na 100% 20 kielichów
Abe Odysse też przeszedłem
Obrazek

moody132
-#
Posty: 3
Rejestracja: wt 30 cze, 2009 09:55
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: moody132 »

Ja się mogę pochwalić przejściam całego Crash Team Racing, razem z TimeTrialami, które przebiły N Trophy, i platynowymi kluczami :D.

Awatar użytkownika
Pierce
-#
Posty: 655
Rejestracja: wt 11 lis, 2008 09:04
Lokalizacja: białystok

Post autor: Pierce »

-GT2 w japońskiej wersji na 99%, podobno był jakiś bug uniemozliwiający ukończenie w całości.

-Re1 chrisem, ma minimalistyczny plecak więc osiągnięcie jest czymś.

-Crash Bash także na 200%

Z czasem przypomnę sobie więcej i zedytuję wpis.
Obrazek

Awatar użytkownika
Szyfer
-#
Posty: 26
Rejestracja: pt 10 lip, 2009 16:44

Post autor: Szyfer »

Tekken 2 - wszystkie postacie (Razem z Rogerem i Alexem)
Tekken 3 - wszystkie postacie
Yu-Gi-Oh Forbiden Memories - cały tryb fabularny
THPS4 - 100% gry
Czy wiesz że 90% idiotów czyta ten post z ręką na myszce? Nie ściągaj jej, już za późno...

moncio
-#
Posty: 5
Rejestracja: sob 20 mar, 2010 15:14

Post autor: moncio »

Mogę pochwalić się przejściem MGS:) (kilkakrotnie) :P
Tekken 3 wszystkie postki :)
Fear Effect
Silent Hill
Resident Evil 1,2,3

PS:To te ważniejsze tytuły:) :-P

Awatar użytkownika
kapcior7
-#
Posty: 388
Rejestracja: pn 09 lut, 2009 07:02
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: kapcior7 »

a ja uhuh..duzo tego będzie :
na początku mówie że przeszedłem 2 częśći dino crisis w 100 %
king's field też ,lecz w wielu miejscach nnie byłem bo miałem porysowaną płytę i sie zacinało,crasha bandicoota 3,spyro 1,tekken 3 ,residen evil 2,3 ,tomb raider 2,4 , destruction debry draw ,vigilante 8,moto racer 2, syphon filter 1,2 ,tony hawk's skateboarding ,metal slug x , bubble booble(byłem w 100 romie i dead boss mnie zabił ;/) , the raiden project ,chasse the express ( nie zabierając chipa do pewnego wagonu ;D) no i to moze na tyle bo nie chce mi sie myslec dalej........

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Crash Bandicoot 3 na 100%
MediEvil 2 na 100%
No co no części Dooma oczywiście :P
większość rund 100% zabić, przedmiotów i sekretów

a odbiegając
na PS2 to Crash of the Titans
Demo FIFY10 :P

55% trofeów w Tekkenie 6 na PS3
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
Blood1
-#
Posty: 16
Rejestracja: czw 15 kwie, 2010 08:34

Post autor: Blood1 »

Wild arms 3 lata temu w 100%
Pozdro dla moderatorów i uploaderów

Awatar użytkownika
Son of the Mare
-#
Posty: 49
Rejestracja: ndz 02 maja, 2010 15:10
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Son of the Mare »

Kiedy miałem konsolę to przeszedłem wszystkie części crasha, dwójkę medevila, tekkena3, Driver1,2 toy story racer, wu-tang - shaolin style. Urban Chaos nie dałem rady ostatniej misji Nigdy :D przeszedłem syphon filter1 i syphon filter 3 myśląc że to dwójka :D nie pamiętam czy przeszedłem dwójkę może... Hogs of War bardzo trudna. Oddworld : Abe's Oddysee i Exodus ohh jakie to były długie i ciężkie chwile kto grał wie. Największa męka z tymi ukrytymi paroma których jak nie uratowałeś to ending był okrutny :P Najmilej wspominam Tenchu 1 przy którym jak Rikimaru umierał płakałem! Wzruszył mnie bohaterski koniec "życie za życie" cudowne... Tenchu2 przeszedłem czując jakiś brak w duszy z powodu nie wiem przejścia gry? Bo co piękne musi się kiedyś skończyć a to trudno jest zrozumieć. Silent Hill, Resident Evil chyba dwa 2 i 3 nigdy nie ukończyłem w całości. Nightmare Creatures 2 nie ukończyłem w całości. Apocalypse ukończyłem w 100% i muszę przyznać zajebisty klimat i gra nie da się opisać miazga super po prostu było przechodząc grę :-) EXHUMED bądź Powerslave nie jestem pewien bo pamiętam że grałem i to długo i chyba przeszedłem całą ale dziś włączając powerslave na komputer nie kojarzę wszystkich elementów ale pamiętam co nieco więc śmiało zaliczam że tak bo jednak to bardzo prawdopodobne. Tu chodzi mi o to że dzieci mają otwarty umysł bardziej niż kiedy dorosną i wyobraźnia pobudza odczucia więc grając wtedy ten świat w którym zanurzałem się był mistrzowski i genialny to co wtedy czułem to jakbym był krainie czarów dziś dorosły i zdrętwiały po tylu latach nie będąc taki młody i wyobraźisty nie odczuwam już tego co wtedy i być może to powoduje że nie mogę zidentyfikować teraz grę z tamtą bo odczucia mam w wspomnieniach ale kiedy włączam grę nie zgadzają się z tymi teraz więc myślę że mogę szczerze napisać że przeszedłem. Cóż gier było wiele takich których nie dokończyłem lub przeszedłem całe ale wymieniłem te które pamiętam resztę po prostu dopiszę w edycji tego posta :-) pozdrawiam Son of the Mare :-)
Właśnie sobie przypomniałem o Gran Turismo nie wiem którą podejrzewam że 1&2 i jeszcze Soul Raven a jaka to była dość zmuszająca do myślenia nie raz gra, przyznacie co? Tzn. Zależy ja nie korzystałem z poradników głównie dlatego że może kiedyś nie lubiłem czytać a pozatym nie lubię jak ktoś mi mówi jak mam grać :D

Awatar użytkownika
Little_gray
-#
Posty: 6
Rejestracja: pn 16 lis, 2009 20:01
Lokalizacja: Zawiercie

Post autor: Little_gray »

ja przeszedlem wszystkie czesci tomb raidera,medal of honor,metal gear solid na poziomie extreme oraz silent hill,resident evil 3 wszystkie czesci crasha oraz hogs of war i wszystko bez pomocy kodów
"Dopóki nie skorzystałem z internetu,nie wiedziałem,że na świecie jest tylu idiotów".
STANISŁAW LEM

Awatar użytkownika
Memphis
-#
Posty: 16
Rejestracja: pt 02 kwie, 2010 14:02

Post autor: Memphis »

U mnie też troche tego bedzie więc:
MGS na Extreme
Crash 1 100%
Crash 2 100%
Quake 2 Hard(kilkakrotnie :D)
Spyro 2 (10000 diamentów 64 Orby)
CMR 2.0 Wszystkie auta :mrgreen:
Nikt nie jest tak bogaty, żeby pogardzić uśmiechem,
ani tak biedny, żeby nie móc nim darzyć.

89% graczy uważa, że najważniejsza jest grafika.Jeżeli należysz do tych 11%, wlep to do podpisu(Najważniejszy jest klimat w grze)

maciek1520
-#
Posty: 10
Rejestracja: pt 21 maja, 2010 21:13

Post autor: maciek1520 »

digimon rumble arena = wszystkie postacie ( 100%)
tekken 3 = odblokowane wszystko co tylko mozliwe ( sprawdzilem na necie co jest mozliwe i to wszystko mam )
THPS4 = 100%
Tomba = 100%
Tomba 2 = 100%
i jeszcze z 3 inne gry tez na 100% ale nie pamietam nazw bo byly po chinsku

warciarz
-#
Posty: 11
Rejestracja: czw 10 cze, 2010 20:40

Post autor: warciarz »

Trzeba przypomnieć sobie w co to się grywało ładnych kilka lat wstecz ;)

Gran Turismo
Gran Turismo 2
Crash 3
Crash Team Racing
Medal of Honor Underground
Red Alert - dwie części, sowiecka i aliancka. Była jeszcze jakaś 3 wersja, ale tej nie udało mi się dokończyć.
Tekken 3

Chyba tylko tyle.

Don Vito
-#
Posty: 10
Rejestracja: pn 11 sty, 2010 12:32
Kontakt:

Post autor: Don Vito »

Ostatnio gram tylko na PSX wiec tylko z tej konsoli będą tytuły
1. Gran Turismo 2
2. Medal of Honor
3. Tekken 3
4. Syphon Filter 2(wersja PL) w angielską teraz gram :P
5. Crash Team Reacing
6. Tony Hawks Pro Skater 2
7. Dune 2000
8. 40 Winks (bardzo przyjemna gierka fajnie się w nią gra i zmusza momentami myślenia).
9. KKND Krossfire
10. Quake 2
11. Medievil 2
I to by było chyba na te chwilę na tyle

ODPOWIEDZ