Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Gry tytuły

recenzje, solucje, kody, oraz wszelka pomoc w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

artus12
-#
Posty: 20
Rejestracja: czw 30 paź, 2008 20:02

Gry tytuły

Post autor: artus12 »

Witam Poszukuje jakiś fajnych gier na PSX 1 tylko nie mówcie mi o final fantazy mam wszystkie części oryginalne

interesują mnie jakeś

survival Horor

Horor

Przygodów ki typu crasz i spyro

i jakieś gry typu parasite eve

a i jak ktoś mógł by dać linka do paratise eve będę wdzięczny

i jakeś gry typu darkstone

i na koniec coś o samurajach

Awatar użytkownika
Drakson
-#
Posty: 590
Rejestracja: ndz 31 sty, 2010 22:40

Post autor: Drakson »

Z Survival Horror polecam:
-Resident Evil 1,2,3
-Silent Hill
-Alone In The Dark 4 - The New Nightmare
-Dino Crisis 1,2
-Nightmare Creatures 1 i 2

Z przygodowych a'la Crash i Spyro:
-Rayman 2
-Gex 2 - Enter The Gecko
-Gex 3 - Deep Cover Gecko
-Kingsley's Adventure
-Toy Story 2
-Croc 1,2

Jeśli cię interesuje coś związanego z Japonią i samurajami to polecam:
-Soul of Samurai
-Tenchu 1 i 2 (akcja gry dzieję się w feudalnej Japonii, wcielasz się w wojowników ninja, walczysz z rozmaitymi przeciwnikami w tym z samurajami, godna polecenia)
-Rising Zun - The Samurai Gunman ( może i nie wcielasz się w samuraja z prawdziwego zdarzenia, a sama akcja nie toczy się w Japonii, tylko na dzikim zachodzie, to i tak gra jest warta uwagi)
-Bushido Blade 1, 2 (bijatyka, kodeks Bushido, samuraje)
Polecam ;)

Awatar użytkownika
Adammo
-#
Posty: 43
Rejestracja: ndz 06 mar, 2011 18:08
Kontakt:

Post autor: Adammo »

Co do platformówek to można jeszcze dorzucić Pandemonium 1 i 2. Może wydają się nieco archaiczne, ale niektórym ta seria może przypaść do gustu.
Poznaj świat emulacji
http://emusite.pl

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Z przygodówek mogę od siebie dodać:
:arrow: Donald Duck Quack Attack (znana też jako DD Goin' Quackers)
:arrow: Harry Potter Kamień Filozoficzny oraz Komnata Tajemnic
:arrow: Tarzan oraz Hercules
:arrow: MediEvil 1 i 2 (Nie wiem czemu nikt wcześniej ci o tym nie wspomniał)

Co do gier a'la DarkStone, to polecam ci Diablo. Różni się od DS ale grałem i w DarkStone i w Diablo i obie mi się podobały, dlatego uważam, że powinieneś zagrać. Tymbardziej, że w Diablo można grać we dwóch :evil:
SCEE™

The Olo
-#
Posty: 5
Rejestracja: śr 01 cze, 2011 13:26

Post autor: The Olo »

Dla mnie i tak najtrudniejszą grą jest Parasite Eve 1. Fenomen. Chyba nigdy nie zapomnę, jak walczyłem z tym psem. Jeżeli mam być szczery, to nie przeszedłem tej gry, bo utknąłem na finałowym bossie. Nie za bardzo wiem jak ją pokonać. Jestem tu nowy, więc jeśli jest jakiś dział poświęcony solucjom bo poproszę. Z góry dzięki.

ODPOWIEDZ