Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Crash Bandicoot 2 - uciążliwy problem

recenzje, solucje, kody, oraz wszelka pomoc w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

najlepiej

Crash Bandicoot 2 - uciążliwy problem

Post autor: najlepiej »

Witajcie, gram w tego Crasha i już mnie powoli krew zalewa. Nie umiem zdobyć Red Gema, ale coś czytałem, że w kolejnych levelach jakoś tam przez warp roomy można go zdobyć. Jak ludzie 'przechodzą' dalej w tej grze bez tego gema? Mam wszystkie różowe diamenty z Turtle Woods, Snow Go, Hang Eight, The Pitts i Crash Dash. Co zrobić żeby zobaczyć kolejne etapy?

taszor
-#
Posty: 11
Rejestracja: czw 04 mar, 2010 15:08

Post autor: taszor »

Rozumiem, że przeszedłeś 5 pierwszych plansz i zdobyłeś podłużne fioletowe krysztaly? Aby przejść dalej musisz stanąć na środku warp-roomu (takie małe kółko) i nacisnąć chyba strzałkę w górę. Platforma zawiezie cię w górę gdzie czeka cię potyczka z bossem:)

Nie zrażaj się. Druga część krasza jest zaj...a!

Awatar użytkownika
Blaevy
-#
Posty: 439
Rejestracja: pt 13 mar, 2009 14:42
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Blaevy »

ja tam umiem zdobyc red gema na 2 levelu, wystarczy troche praktyki w skakaniu i da rade. jak kolega wyzej mowil wejdz po prostu na kolko na srodku i jak crash bedzie trzymal kciuk w gore to nacisnij strzalke w gore.
Obrazek

Awatar użytkownika
Adammo
-#
Posty: 43
Rejestracja: ndz 06 mar, 2011 18:08
Kontakt:

Post autor: Adammo »

O proszę, a o tym że można go zdobyć w taki sposób to nie wiedziałem. Znalazłem teraz filmik na YT, po tym co napisał Blaevy.
http://www.youtube.com/watch?v=YSvhyxNud20
Poznaj świat emulacji
http://emusite.pl

ODPOWIEDZ