Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk

Wieeelki problem z Tekkenem 3

recenzje, solucje, kody, oraz wszelka pomoc w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

Viper993
-#
Posty: 6
Rejestracja: pn 09 mar, 2009 11:17

Wieeelki problem z Tekkenem 3

Post autor: Viper993 »

Witam. Mam problem z tekkenem, poniważ jak przejdę cały Arcade Mode i zakończy się filmik końcowy, to robi się czarny ekran i nic się nie dzieje. Zero głosu, zero obrazu.
Proszę o pomoc.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Moze po prostu płytkę masz porządnie porysowana i laser nie moze jej przeczytac..?
Lub po prostu Twój laser jest juz troche "zuzyty".

Viper993
-#
Posty: 6
Rejestracja: pn 09 mar, 2009 11:17

Post autor: Viper993 »

Argh! Proszę to przenieść do działu Pomoc, ponieważ chodzi mi o ePSXe.
Sorry wielkie.

Awatar użytkownika
DreamON
-#
Posty: 490
Rejestracja: ndz 13 mar, 2011 16:58
Kontakt:

Post autor: DreamON »

Proste, ściągnij sobie obraz Tekkena z innego źródła. Prawdopodobnie ten który używasz obecnie jest uszkodzony, Tekken chodzi bardzo dobrze na ePSXe więc można wykluczyć winę emulatora.

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

No chyba, ze jednak...
Sciagnij z tego linku: http://www.megaupload.com/?d=CQM9LM0J
Ten na 100% działa. Jeśli to nie pomoże, to musisz zrobic to co napisał kolega powyżej.

Awatar użytkownika
Adammo
-#
Posty: 43
Rejestracja: ndz 06 mar, 2011 18:08
Kontakt:

Post autor: Adammo »

Wnioskuję, że autor tematu ma Tekkena 3 w wersji RIP. I opisany problem jest normalny dla tej wersji. Aby uniknąć czarnego ekranu, to trzeba po przejściu Arcade wciskać cały czas przycisk start czy tam X. Powinno pomóc. Wiem, bo sam dawniej na wersji RIP grałem i bez tego to ani rusz.
Poznaj świat emulacji
http://emusite.pl

ODPOWIEDZ