Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Crash Bandicoot 3 Time Trial

recenzje, solucje, kody, oraz wszelka pomoc w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Gicha7
-#
Posty: 349
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 12:11
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Gicha7 »

O widzę save jest. Bardzo dobrze. Sam nie odmówię sobie przyjemności grania od początku bez niego, także póki ludzi nie ma, to ja sobie pogram. Do ilu czekamy? 6 to już chyba przyzwoita liczba na początek, później oczywiście kto chce - dołączy. Udany start zapewniłby też pewien rodzaj reklamy ^^ I tak się zastanawiam...czy ma ktoś jakiś pomysł anty-cheatowy, żeby nikt nie próbował oszukiwać? Screena można przerobić w parę sekund, nie mamy specjalistów od takich spraw :P? Wybaczcie nieufność, ale nie mam zamiaru poświęcać paru godzin mojego życia wyciskając wszystko, co fabryka dała z pada, kiedy ktoś ma zamiar fałszywe czasy podawać. No, ale może wystarczy tylko prośba o gre fair-play. Zobaczymy :)

Awatar użytkownika
Blaevy
-#
Posty: 439
Rejestracja: pt 13 mar, 2009 14:42
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Blaevy »

W związku z tym proponuje by osoby grające na emulatorach kręciły filmy, zaś na konsoli screeny, emulator to bardzo niebezpieczna zabawka, na samą konsole nie ma prawie wogóle cheatów do tej gry, nie licząc poziomów dodatkowych, demo spyra 1 itd. Co o tym sądzicie ?
Obrazek

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Jestem jak najbardziej za tym pomysłem z demkami i screenami.

Awatar użytkownika
Gicha7
-#
Posty: 349
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 12:11
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Gicha7 »

W ostateczności może być. Aczkolwiek to troche uniedogodnienie, bo ja miejsca na dysku za dużo nie mam, za pierwszym razem czasu najlepszego nie wybiegam, więc filmików będzie trzeba naprawdę sporo nagrywać. I tak 99% filmików nie będzie oglądanych, będą tylko te ze świetnymi wynikami. Ale jak mówiłem, mogę się na to ewentualnie zgodzić mimo paru kłopotliwych spraw związanych z dodatkowym nagrywaniem.

ODPOWIEDZ