Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk

Co to za gry?

recenzje, solucje, kody, oraz wszelka pomoc w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

mcfreak
-#
Posty: 2
Rejestracja: pn 27 cze, 2011 11:35

Co to za gry?

Post autor: mcfreak »

Akurat tak się złożyło, że w te gry grałem baardzo dawno, jakieś 11 lat temu no i potem sprzedałem PSX w raz z grami.

Mógłbym opowiadać wiele, bo na prawdę są setki tytułów, które chciałbym sobie przypomnieć, ale nie mogę. Niektóre po prostu mieszają mi się w głowie, więc jak chciałbym sobie przypomnieć to po prostu nie moge, bo albo nie wiele z niej pamiętam, albo to za mało.

Jednak są dwie gry, na których przypomnieniu mi zależy.
Będę mówił tyle ile pamiętam:

1 gra - widok jakby na planszę, (coś jak mario, z tym że nie idziemy w lewo i nie przesuwamy się po mapie, tle :P, jakby to wyjaśnić) pamiętam był tryb wieloosobowy, spadały różne przedmioty, kojarzę przedmiot kaczkę taką dmuchaną, postacie to były chyba jakieś żółte kulki, ale tego nie jestem pewien.

2 gra - na niej nie tak bardzo mi zależy, ale by się przydało - z niej pamiętam mniej, kojarzę że byliśmy w jakimś zamku lub lochach, widok z 1 osoby, muzyka dość mroczna, były chyba pająki.

To tyle co pamiętam, za wszelką pomoc dzięki.

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Druga gra to Medievil?

mcfreak
-#
Posty: 2
Rejestracja: pn 27 cze, 2011 11:35

Post autor: mcfreak »

Niestety, to nie Medievil. Ta gra była bodajże w 1 osobie i miała charakter trochę straszny.

Awatar użytkownika
KoYoT
-#
Posty: 154
Rejestracja: pn 30 sie, 2010 15:12
Lokalizacja: Żary
Kontakt:

Post autor: KoYoT »

Zapewne drugą grę kojarzę i nawet mogę Ci powiedzieć niemiecki tytul : Die Hard Trilogy. Były tam pająki, było w diabli ciemno, więc to mi się kojarzy.

ODPOWIEDZ