Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk

Poszukuję gry.

recenzje, solucje, kody, oraz wszelka pomoc w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

treeky
-#
Posty: 7
Rejestracja: czw 28 lip, 2011 09:51

Poszukuję gry.

Post autor: treeky »

Sprawa jest trochę nieciekawa, ponieważ w tą grę grałem jakieś 10 lat temu i za wiele z niej nie pamiętam.

Dobra, to była gra z dinozaurami pamiętam, że na wstępie gry był filmik jak jacyś ludzie są w obozie i nagle atakują ich stada gadów. Gdy sytuacja robi się nieciekawa dla ludzi pojawia się "zbawienie" z krzaków wychodzi jakiś wielki Tyranozaur. To tyle co do filmiku.

Przejdźmy do gry, z tego co pamiętam grę przechodziło się dwoma postaciami, na początku było się mężczyzną (na wstępie gry miało się maczetę, trzeba było kombinerkami rozwalić kłódkę) a w dalszym etapie gry było się kobietą. Chodziło się po dżungli (i nie tylko), zabijało się masy gadów.

Pamiętam też zakończenie. Było się w jakimś pomieszczeniu z którego trzeba było szybko uciec bo o ile się nie mylę bomba miała tam eksplodować. Zakończenie było dosyć smutne bo pamiętam że obie postacie wraz z jakąś dziewczynką znaleźli portal/wehikuł czasu, z którego mieli wrócić do normalnego życia, lecz którejś z postaci spadło coś na nogę i nie mogło iść dalej.


Pamiętam jeszcze dosyć dużo, ale za bardzo nie wiem jak wam to przestawić. Bardzo zależy mi na tej grze no normalnie się w niej zakochałem.

Awatar użytkownika
LISTI
-#
Posty: 985
Rejestracja: ndz 23 sty, 2011 17:29
Lokalizacja: masz te cukierki?
Kontakt:

Post autor: LISTI »

Dino Crisis?

Tutaj masz filmik z gameplaya: Dino Crisis Gameplay HD

Awatar użytkownika
nowex
-#
Posty: 59
Rejestracja: śr 20 lip, 2011 12:59

Post autor: nowex »

Dino Crisis ? bo jeżeli o dinozaurach mowa :D to ja tylko to znam ,a albo jeszcze Jurassic Park.
PS2 SLIM SCPH-70004+MODBO760 ,SONY DualShock2, Memory Card SONY 8 MB, 29 oryginalnych gier
PS3 80 GB, SonyDS3, MOVE, KAMERKA SONY, 12 oryginalnych gier, PSN
PS VITA

treeky
-#
Posty: 7
Rejestracja: czw 28 lip, 2011 09:51

Post autor: treeky »

Dzięki wielkie o tą grę mi chodziło.
Jest jeszcze jedna gra którą chciałbym znaleźć, lecz nie pamiętam tytułu, więc opisze tyle ile z niej pamiętam.

Do wybory były cztery postacie... dwóch mężczyzn i 2 kobiety. Jeden z mężczyzn był przypakowany jak Pudzian, każda z postaci miale charakterystyczne skille/combosy

Pamiętam, że zaczynało się na jakimś parkingu wokół było pełno samochodów policyjnych musieliśmy załatwiać jakiś rabusiów

dalej jechało się jakoś windą, w niej musieliśmy pokonać przeciwników.
Było coś takiego, że walczyło się na stacji kolejowej, dalej przechodziło się do pociągu i tam trzeba było pokonać przeciwników.

Pamiętam jeszcze jak walczyło się w okuł śmigłowca wojskowego.

tyle pamiętam z tej gry, kto mi poda tytuł dostanie wielkie ciacho. ;x

Awatar użytkownika
DreamON
-#
Posty: 490
Rejestracja: ndz 13 mar, 2011 16:58
Kontakt:

Post autor: DreamON »

Być może chodzi o Gekido.

treeky
-#
Posty: 7
Rejestracja: czw 28 lip, 2011 09:51

Post autor: treeky »

DreamON pisze:Być może chodzi o Gekido.
Nie to nie jest to.. ALE DZIĘKI TOBIE ZNALAZŁEM JĄ SAM, ponieważ była ona w propozycjach.
Obok tego Gekido..

Jak ktoś by chciał wiedzieć czym się tak jaram..

Fighting Force

Awatar użytkownika
DreamON
-#
Posty: 490
Rejestracja: ndz 13 mar, 2011 16:58
Kontakt:

Post autor: DreamON »

Też pomyślałem o FF, ale opis mi bardziej pasował do Gekido :mrgreen:

ODPOWIEDZ