Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, Copart IAA Api

Poszukiwanie gry

recenzje, solucje, kody, oraz wszelka pomoc w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

visorak
-#
Posty: 9
Rejestracja: pt 02 gru, 2011 14:47
Kontakt:

Poszukiwanie gry

Post autor: visorak »

No dobra. Pamiętam, że ta gra była na czarnej płycie demo PSX'a.
Demo zaczynało się od rozmowy z jakąś babunią (chyba), potem musimy wyjść z tego pomieszczenia. Przechodzimy przez kopułę zarośniętą (od dołu, do góry), i musimy przejść na drugą stronę planszy (drzwi po drugiej stronie), gdzie do innych nie można było wejść (wina demo, albo zarośnięcia). Po przejściu przez te drzwi musimy gdzieś dojść (nie pamiętam gdzie). Po drodze atakowały nas potworki, które mogliśmy łapać, i łączyć u tej babki, z którą na początku gadaliśmy (oczywiście trzeba było wtedy chodzić kilometrami w tę i z powrotem). Po pokonaniu kogoś, albo zdobyciu jakiegoś itemku, wracaliśmy do tej babki rozmawialiśmy z nią i to był koniec demo.

Jeżeli ktoś pamięta jak nazywa się ta gra, to byłby stokroć wdzięczny za odpowiedź.

Awatar użytkownika
DreamON
-#
Posty: 490
Rejestracja: ndz 13 mar, 2011 16:58
Kontakt:

Post autor: DreamON »

Potrzebne będzie więcej informacji. Kilka łatwych pytań które pomogą znaleźć grę:

1. Jak wygląda postać którą sterujesz? (człowiek czy zwierzę, cechy charakterystyczne).
2. Do którego gatunku byś zaliczył grę?
3. Pamiętasz logo firmy deweloperskiej które poprzedza grę? (przykładowe: Electronic Arts, Psygnosis, Konami, Capcom).
4. Pamiętasz skąd pochodziło demko? Np: Demo w zestawie z konsolą PSX, demo dołączone do gazety.

visorak
-#
Posty: 9
Rejestracja: pt 02 gru, 2011 14:47
Kontakt:

Post autor: visorak »

!. Pamiętam, że to był człowiek, nic więcej. Grałem w to prawie 9/8 lat temu jak miałem PSX'a.
2. Gra chyba przypominała trochę serie Final Fantasy
3. Nie wiem, nie pamiętam.
4. Płyta nie była moja, więc nie wiem.

Awatar użytkownika
DreamON
-#
Posty: 490
Rejestracja: ndz 13 mar, 2011 16:58
Kontakt:

Post autor: DreamON »

Sprawdź, może gra której szukasz to Jade Coccon - www.youtube.com/watch?v=TfqbDSfw9_Y#t=2m40s .

Jeśli to nie ten tytuł, to nie będzie ciężko co znaleźć, napisz jeszcze czy gra było zrobiona z polygonów (obierkty 3d) czy ze spriteów (2d).

visorak
-#
Posty: 9
Rejestracja: pt 02 gru, 2011 14:47
Kontakt:

Post autor: visorak »

Witam ponownie, z racje tego, że już miałem założony tego typu temat nie chciałem zakładać nowego.

Poszukuje pewnej gry, mianowicie prawdopodnie to była platformówka/zręcznościowa. W intrze było dwoje dzieci, które chyba zostały zmienione w koty albo jakieś inne zwierzęta. Sama rozrywka odbywała się w pewnym budynku/rezydencji gdzie musieliśmy wykonywać pewne zadania(?). Pamiętam, żeby otworzyć niektóre drzwi trzeba było zdobyć klucz danego koloru, możliwe, że było pare pięter tego budynku.

PS. To nie jest "40 Winks".

ODPOWIEDZ