Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Gra z dzieciństwa

recenzje, solucje, kody, oraz wszelka pomoc w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

Krystiank1410
-#
Posty: 5
Rejestracja: sob 25 lut, 2012 16:30

Gra z dzieciństwa

Post autor: Krystiank1410 »

Witam,od ponad roku szukam po całym internecie pewnej gry w którą bardzo dawno temu(może z 10 lat) grałem na PSX.Pamiętam że Bohater miał skórę koloru pomarańczowego i na ręce miał zamontowane coś w stylu pistoletu co było jego bronią.Akcja toczyła się zapewne w jakiś podziemiach z tego co pamiętam.W głowę zapadł mi początek poziomu trzeciego.Pojawiasz się w prostokątnej sali z wyjściem na korytarz biegnący(chyba) wokół niej i prowadzący do reszty planszy.Pamiętam że w jednej z dużych,ciemnych sal było wejście na górę a tam było jakieś spore działo stacjonarne,po zajęciu w nim pozycji przyleciał jakiś bojowy pojazd latający który trzeba było zniszczyć.Na początku tego też poziomu pojawiał się obok ciebie czteronożny niebieski stwór(wzrostem zbliżonym do ciebie)który chodził za tobą i ci pomagał,był on też na jakimś dalszym poziomie ale tego już nie pamiętam.W pamięć wpadł mi też jeden z przeciwników,występujący od chyba 2 poziomu.Ubrany w zielony strój człowiek z karabinem strzelającym zielonymi pociskami(może laser,może coś innego) wydający bardzo głośny rozpoznawalny dźwięk.Z góry dziękuję za pomoc.

[EDIT] Ah i warto jeszcze dodać iż gra była third person shooterem(zza pleców bohatera).

[EDIT2]Przypomniało mi się też że po znalezieniu ukrytego pomieszczenia bohater mówił donośnym głosem "A secret".
Ostatnio zmieniony sob 25 lut, 2012 21:01 przez Krystiank1410, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Hmm... Wątpie żeby to było to, ale sprawdź "Apocalypse"
SCEE™

Krystiank1410
-#
Posty: 5
Rejestracja: sob 25 lut, 2012 16:30

Post autor: Krystiank1410 »

Nie to nie jest Apocalypse,grałem też wtedy w Apocalypse i o dziwo miałem 5 gier na jednej płycie w tym apocalypse,tą której szukam i 3 inne,od brata który prawdopodobnie wtedy dużo ich piracił.Lecz on już tego niestety nie pamięta tą też płytę gdzieś zgubiłem.

Awatar użytkownika
michael69
-#
Posty: 1811
Rejestracja: czw 15 maja, 2008 08:47
Kontakt:

Post autor: michael69 »

???

The Darkest Faerie

Obrazek

Obrazek
Ciągle zapominamy, że człowiek nieustannie musi korzystać z pomocy innych ludzi.
Dlatego poniżamy się, wyśmiewając potrzebujących pomocy.

Krystiank1410
-#
Posty: 5
Rejestracja: sob 25 lut, 2012 16:30

Post autor: Krystiank1410 »

Nie,mówię że gra toczyła się w podziemiach o mrocznej tonacji... A bohaterem nie był jakiś zwierzak tylko jakiś humanoidalny pomarańczowy stwór z "pistoletem" na ręku(nic w ręce nie trzymał lecz miał takie strzelające coś zamontowane na nadgarstku).

Awatar użytkownika
michael69
-#
Posty: 1811
Rejestracja: czw 15 maja, 2008 08:47
Kontakt:

Post autor: michael69 »

Small soldiers

Obrazek
Ciągle zapominamy, że człowiek nieustannie musi korzystać z pomocy innych ludzi.
Dlatego poniżamy się, wyśmiewając potrzebujących pomocy.

Krystiank1410
-#
Posty: 5
Rejestracja: sob 25 lut, 2012 16:30

Post autor: Krystiank1410 »

Strzał w dziesiątkę.Nie wiesz nawet jak ci jestem wdzięczny.Dziękuję.

ODPOWIEDZ