Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk

Pudełka od gier PSX

recenzje, solucje, kody, oraz wszelka pomoc w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

nightmoon90
-#
Posty: 2
Rejestracja: ndz 29 kwie, 2012 13:38

Pudełka od gier PSX

Post autor: nightmoon90 »

Witam, chciał bym kupić trochę pudełek od gier z PSX oczywiście pustych mowa o tych pierwszych co na czarnym rancie jest napisane Play Station, wiecie może gdzie o ile w ogóle można dostać, kupić takie pudełka???
Jakiś sklep internetowy aukcja lub coś podobnego? Bo szukałem a nie mogę znaleźć moje brat potraktować i są w opłakanym stanie a chciał bym coś zrobić żeby w cachu nie trzymać płyt bo się rysują :/
Dzięki z góry za odpowiedź :)

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Siemka ;)
mowa o tych pierwszych co na czarnym rancie jest napisane Play Station
Tak nawiasem mówiąc to nie ma "pierwszych" i "drugich" pudełek na gry PSX ;) Gry w regionie PAL były wydawane w tych grubych pudełkach (te o których mówisz), zaś gry w NTSC były w zwykłych cienkich pudełkach :P
wiecie może gdzie o ile w ogóle można dostać, kupić takie pudełka???
O identyczne będzie ciężko... SONY wymyśliło własny wzór pudełek więc zamienników identycznych raczej nie ma... A o oryginalnych pudełkach to raczej pomarzyć można... Kiedyś dawno temu widziałem podobne pudełka CD w sklepie, ale teraz trzebaby poszukać żeby znaleźć coś podobnego.


Generalnie zawsze możesz użyć zwykłych pudełek CD a instrukcje czy okładki posegregować i trzymać osobno :)
SCEE™

nightmoon90
-#
Posty: 2
Rejestracja: ndz 29 kwie, 2012 13:38

Post autor: nightmoon90 »

Chodzi o to, że one już są zbiorczo trzymane, myślałem żeby na jakiejś aukcji kupić więcej dobrych pudełek i po prostu je przełożyć bo to są dobre tytuły typu crash spyro czy medevil czy oddworld aż szkoda, żeby się po prostu marnowały.
Ale nie mogę trafić na takie zbiorcze aukcje niestety :/

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Pudełka od gier PSX ciężko dostać w dobrym stanie. Ich konstrukcja narażała na pękanie przezroczystej części pudełka i dlatego też te najczęściej się łamały.

U sb mam kilka pudełek, ale większość ma połamane te przezroczyste wieczka. Zamienników nigdy w życiu nie widziałem i nie sądzę aby takowe istniały.
hasło do moich uploadów: 1234

ODPOWIEDZ