Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie

Bardzo potrzebna POMOC! Szukam gry!

recenzje, solucje, kody, oraz wszelka pomoc w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

alexkry
-#
Posty: 1
Rejestracja: ndz 02 wrz, 2012 16:39

Bardzo potrzebna POMOC! Szukam gry!

Post autor: alexkry »

Czesc. W 1998r tata kupil mi psx w ktorym w zestawie byly dwie plyty jedna czarna z demówkami typu crash banddicoot, descent, wipeout, die hard itp. i czzerwona z czarnymi małymi napisami pełna wersja wyścigów samochodowych. I właśnie tytułu tych wyscigow szukam. Pamietam, ze bylo tam wiele postaci, ktore nie byly zadnymi z bajek, a jeden z nich mial fioletowy pojazd troche przypominajacy pojazd dastardly z wacky races. Byl tam tez do wyboru wojskowy w a'la hammerze, ruda dziewczynka w różowym samochodziku, i blond laluś-cwaniak w czerwonym sportowym aucie i oczywiscie wiele innych ktorych nie pamietam. Gra byla bardzo podobna do micro machines, bo widok takze byl z gory, ale to nie do konca to. Pamietam ze w zaleznosci od planszy bohater zmienial pojazd. I tak np po wodzie plywalo sie motorowka, w kosmosie latalo sie malym statkiem kosmicznym, w kanionie jezdzilo sie normalnym autem, w powietrzu latalo sie sterowcem, a po sniegu smigalo sie na saniach. Z menu pamietam ze zeby zagrac trzeba bylo wybrac tryb grand prix, a litery menu byly zolte... wiecej nie pamietam, ale mam nadzieje ze napisalam na tyle jasno, ze ktokolwiek skojarzy o co mi chodzi :) dzieki wielkie!

Awatar użytkownika
Damianero1993
-#
Posty: 92
Rejestracja: pn 25 lip, 2011 14:15
Lokalizacja: Długopole Gorne

Post autor: Damianero1993 »

Micro Maniacs może?

ODPOWIEDZ