Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie

Poszukuję gry

recenzje, solucje, kody, oraz wszelka pomoc w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

treeky
-#
Posty: 7
Rejestracja: czw 28 lip, 2011 09:51

Poszukuję gry

Post autor: treeky »

Dobra, więc tak.. gra była konkretna dla tego co poda mi jej tytuł płace dolarami !
Z gry pamiętam tyle co nic.. więc wątpię, że komuś się uda.
To tak
-Widok z góry, podobnie jak w grze "Alien Swarm"
-Postacią w którą się wcielaliśmy był człowiek.
-Pamiętam jedną misję.. biegało sie w jakiś kanalizach woda sięgała naszemu bohaterowi za kostki były tam różne pułapki typu : wysuwające się kolce z ziemi. Przeciwnikami CHYBA nie byli ludzie. Na końcu tej misji był boss.. Jakiś zmutowany Aligator/Krokodyl.

-Z innych misji pamiętam tyle, w jednej się biegało nocą po centrum jakiegoś miasta znowu jakieś przeszkody typu: pędzące samochody. inna misja chyba akurat ostatnia z gry nie jestem pewien, również nocą biegało się po chyba cmentarzu.

-Pamiętam rodzaje broni jakie mieliśmy do dyspozycji. strzelby karabiny, wyrzutnie rakiet, granaty, i chyba nawet jakieś laserowe.

To tyle, kto poda tytuł przelewam na jego konto 1000 DOLARÓW AMERYKAŃSKICH.

Awatar użytkownika
BUS
-#
Posty: 34
Rejestracja: wt 10 lip, 2012 13:43
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: BUS »

Nie wiem czy pomogę, ale kojarzy mi się to tylko i wyłącznie z Resident Evil 2. Walczyło się tam w kanałach z dużym aligatorem, chodziło się w nocy po mieście. Masz tu fragment: http://www.youtube.com/watch?v=R8ouFe-xpAU
Fan gier na PS1/PSX, PS2 oraz PS3.
Jak ktoś chętny na online w Tekkena 6, Tekkena Taga 2 lub Soul Calibura IV, to zapraszam. Mój nick BUS_pl. Jak masz pytanie pisz na priv. Chętnie pomogę. ;]
Miłego dnia ;]

treeky
-#
Posty: 7
Rejestracja: czw 28 lip, 2011 09:51

Post autor: treeky »

Nie, nie.. nie o to mi chodziło widok z gry zupełnie się różnił od tego w Resident Evil 2
tam był taki z góry coś jak na obrazku niżej


co do misji z aligatorem to nie był on taki wielki dosyć normalnych rozmiarów a walczyło się z nim na takiej arenie w kanalizach woda do kolan itd..

Obrazek

Awatar użytkownika
jarząb13
-#
Posty: 59
Rejestracja: pn 24 wrz, 2012 15:25
Kontakt:

Post autor: jarząb13 »

syphon filter może być nie jestem pewien
PS2 SCPH 77004

treeky
-#
Posty: 7
Rejestracja: czw 28 lip, 2011 09:51

Post autor: treeky »

jarząb13 pisze:syphon filter może być nie jestem pewien
nie... to nie to

sajdor
-#
Posty: 8
Rejestracja: pt 19 paź, 2012 19:24

Post autor: sajdor »


treeky
-#
Posty: 7
Rejestracja: czw 28 lip, 2011 09:51

Post autor: treeky »

kurcze ciężko stwierdzić czy to właśnie to.. bym musiał zagrać tylko nie mam za bardzo skąd tą gre pobrać

Awatar użytkownika
McMarycha
-#
Posty: 767
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 20:56

Post autor: McMarycha »


ODPOWIEDZ