Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation

Resident Evil 1.5

recenzje, solucje, kody, oraz wszelka pomoc w tym zakresie

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Birkin_Pl
-#
Posty: 381
Rejestracja: sob 28 sty, 2012 22:08
Lokalizacja: Olsztyn City
Kontakt:

Resident Evil 1.5

Post autor: Birkin_Pl »

Witajcie
Jak może ktoś pamięta Resident Evil 1.5 ? Każdy chciałby pograć w tą bete.... Od niedawna na youtube jeden osobnik zadeklarował się że zrobi taką część (albo demo :P mój angielski jest słaby ale z czego rozumiem to zrobi całą część) Osobiście ja bardzo czekałem aż coś takiego wyjdzie a wy jakie macie opinie o tym ?
_________________________________
Fan Sony oraz ich konsol, gracz retro. Siedzi tutaj od 2012...

Awatar użytkownika
AmOn
-#
Posty: 83
Rejestracja: śr 25 wrz, 2013 19:34
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: AmOn »

Sam bym z chęcią zagrał, bo jako fan serii RE, to nawet powinność zainteresowania się tą częścią.
Obrazek

Arkl1t3
-#
Posty: 387
Rejestracja: wt 22 cze, 2010 14:31
Lokalizacja: król. rząd. złodziei

Post autor: Arkl1t3 »

niedawno byłem w posiadaniu RE1,5. Ogolnie bralbym to jako ciekawostke niz cos do przejscia, pamietam ze był tam debug mode ktory pozwalal teleportowac sie albo dowawac rozne przedmioty ale nie najlepiej to dzialalo zwlaszcza teleport;p niestety nie pamiętam gdzie to dorwalem:<
PS1: SCPH-5502+CHIP+Color Fix
PS2: SCPH-35003, SCPH-39004, SCPH-77003, SCPH-77004, FMCB

Awatar użytkownika
AmOn
-#
Posty: 83
Rejestracja: śr 25 wrz, 2013 19:34
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: AmOn »

Ale zawsze można zobaczyć tą grę, a nawet myślę, że warto. Raczej tych "pomocy" bym nie używał.
Obrazek

Grzechu219
-#
Posty: 3
Rejestracja: śr 01 sty, 2014 21:48

Post autor: Grzechu219 »

Re 1,5 jest od dłuższego czasu dostepna do sciagniecia na stronie muzeum w racoon city ,jest to nic innego jak wersja alfa gry re 2 osobiscie ja odpalalem na konsoli gra ma mnostwo bugow i niedociagniec ale dla fanow to ciekawa pozycja.

Awatar użytkownika
AmOn
-#
Posty: 83
Rejestracja: śr 25 wrz, 2013 19:34
Lokalizacja: Raccoon City

Post autor: AmOn »

Owszem jest dostępna gra na tej stronie. Powiem więcej jest zespół, który nieustannie pracuje nad dokończeniem gry. A tutaj można śledzić postępy tej grupy:

Kod: Zaznacz cały

https://www.facebook.com/IGASTeam
Obrazek

ODPOWIEDZ